2733
2734
عنوان

عکس رنگی و بارداری

101 بازدید | 6 پست

سلام دوست جونیا خوبین،من امروز عکس رنگی رفتم و خدارو شکر مشکلی نداشتم فراموش کردم از دکترم بپرسم حالا این ماه اقدام ممنوعه؟و یکی هم بعد از عکس چقدر طول کشید باردار شین چون شنیدم گاها عکس رنگی اثر درمانی هم داره .

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم درد داشت؟ كجا انجام دادي و هزينش چقد شد انشالا خيلي زود باردار بشي❤️

نه دردش خیلی کم در حد پریودی هست اونم وقتی داره امپول رو داخل رحم تزریق نیکنه فقط یه دردی زیر شکمت حس میشه همین در حد چند ثانیه.من شهرستانم ۱۵۷ دکتر گرفت و ۷۰ تومن هم پول امپولها و وسایلم شد،مرسی عزیزم

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
معمولا میگن تا یک هفته بعد از عکس رابطه انجام ندید. بطبع اقدامت میرهماه بعد. و خیلی زود نتیجه میگیری ...

مرسی عزیزم قبل از عکس گفتن پنج روز نزدیمی ممنوعه بخاطر عکس اما برای اقدام نمیدونستم مرسی