2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا خدا 

خانم بچه‌رو بلندشو برسون مرکز شهر دکتر درست حسابی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
یعنی چی؟گوششو زخمی کرده شاید پرده گوشش پاره شده زود ببرش دکتر.گوشش خونریزی کرده ریخته تو حلقش بالا آ ...

😢گلوش از دماغ و دهن خون میومد الان دیگ خون بند اومد ولی ن شبر ن غذا نمیهوره

😢گلوش از دماغ و دهن خون میومد الان دیگ خون بند اومد ولی ن شبر ن غذا نمیهوره

ماشالا شما چقدر بی خیالی.حس نمیکنی باید زودتر ببریش دکتر؟!!خونریزیش مهم نیست الان درد و بی اشتهایی هم مهم نیست خدایی نکرده کر نشه؟!!ببرش دکتر بابا عوض تایپیک.دکتر عمومی هم ببری بردی فقط ببر

عاشق پسرم هستم
ماشالا شما چقدر بی خیالی.حس نمیکنی باید زودتر ببریش دکتر؟!!خونریزیش مهم نیست الان درد و بی اشتهایی ه ...

اینا خودم بلدم حتمان امکان دکتر نبست ک اینجا اس دادم ممنون از راهنمایت دکتر نداره این هراب شده ی سرماخوردگی نبلدن درمان کنن