2737
2739
عنوان

حنا ریختن!:(

173 بازدید | 19 پست

سلام خانما،خیلی دوست دارم از حنا برای تقویت موهام استفاده کنم،موهام رنگ داره،البته برا ی سال قبل،میترسم کلم عین کلهای مامانبزرگا قرمز بشه،چیکار کنم قرمز نشه:(((

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

توی حنات قهوه و گل بابونه و زعفرون و آبلیمو یا پوست خشک شده ی گردو بریز، بای تقویت موهاتم نخود آسایب شده بریز و تخم مرغ خونگی بزن.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
توی حنات قهوه و گل بابونه و زعفرون و آبلیمو یا پوست خشک شده ی گردو بریز، بای تقویت موهاتم نخود آسایب ...

ممنونم

اخه ریزش مو داشتم ک با قرص اهن حل شد،الان میخوام یکم تقویت شن،ضخیم شن

همه نوع روغن،ماسک خونگی استفاده کردم فقط مونده حنا ک ترس قرمز شدنشو داشتم

ن موی سفید ندارم قبل سال ۹۸رنگ گذاشتم ک الان قهوه ای شده،

رنگ نمیگیره اگه هم بگیره خیلی کم میگیره قهوه ای روشن میشه منم میذارم ولی ب ریشه موهام میزنم ب ساقه ها ک رنگ داره نمیزنم 

ممنونم اخه ریزش مو داشتم ک با قرص اهن حل شد،الان میخوام یکم تقویت شن،ضخیم شن همه نوع روغن،ماسک خون ...

من خودمم از حنا گذاشتن خوشم نمیومد، ولی بعد از زایمان اینقدر ریزش مو داشتم که کف خونه رو باید با برس جمع میکردم کوتاهم کردم فایده نداشت، یکی از دوستام این حنا رو بهم معرفی کرد، البته اون خودش از عطاری گرفته بود همه چیزم داخلش بود فقط به من گفت داخلش برای هر دفعه که میخوای بزاری برای سه قاشق غذا خور حنا یه قاشق قهوه بریز و یه تخم مرغ و شیر یا آب. میتونی خودتم از نت سرچ کنی که برای تقویت مو داخل حنا چی بریزم. من سه مرتبه طی سه ماه گذاشتم ریزش موم قطع شد.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2706