2737
2734

سلام به همه.  دوست دارم بدونم این نشونه ی چیه وقتی دختری رو که عاشقشی بدون اطلاع خودت و در حال دیدن عکسای خانوادگی که با گوشیت گرفتی و دادی ببینه میاد و عکس های خودش رو کراپ میکنه و میبُره تا خودش توی عکس چهار پنج نفره مشخص نباشه؟ وقتی عکسارو دیدم تعجب کردم

این برام سواله که چرا اینکارو کرده. میتونه عشق باشه یا نفرت؟

اگه جای دختره باشید آیا واستون فرقی میکنه این قضیه وقتی حسی به طرف ندارین و یا بدتون میاد؟ یا برعکس میشه تعبیرش کرد. فکر میکنین زشت افتادین و میترسین این اتفاق باعث بشه اون شخصو از دست بدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم دوست نداشته شما عکساشو ببینید اصرار شما بود عکسارو نشون بده؟ یا پیشنهاد خودش

عکسارو من با گوشی خودم از یه جمع خانوادگی که ایشون هم حضور داشت گرفتم. همه عکسارو دیدن بعد گوشی که دست خودش رسید اینکارو کرد

اتفاقا خیلی هم قشنگ افتاده بود به نظرم. چهار پنج تا عکس این شکلی رو کراپ کرد که خودش مشخص نباشه. 

2728
عکسارو من با گوشی خودم از یه جمع خانوادگی که ایشون هم حضور داشت گرفتم. همه عکسارو دیدن بعد گوشی که د ...

یکم برام قابل درک نیست کارشون پس

احتمالا از نظر خودشون خوب نیفتاده بوده

2740