2737
2739

سلام دوستان سرنوشت بعد از اسم عوض کردن تغییر کرده به نظرتون یا مثلا اتفاقای خوب یا بد بیفته که ربطش بدین  به اسم؟

این تفکر مال قدیمیاس

مثلا مادربزرک دوستم هر چی بچه میاورده میمردن اسم بچه اشو گذاشته بمان  تا نمیرن بچهاش😅

یه بارم یکی تعریف میکرد اسم واقعیش محمد بوده. بجه بود مریض شده گفتن میمیره اسمشو عوض کردن. گذاشتن نمیر دیگه نمرده😅

چه تفکراتی داشتن

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این تفکر مال قدیمیاس مثلا مادربزرک دوستم هر چی بچه میاورده میمردن اسم بچه اشو گذاشته بمان  تا ...

😂😂بخشیش هم ناشی از تلقین هس وقتی چیزی رو باور کنی همه انرژیا جمع میشن که بشه

2740
من اسم پسرم و بعد از یک بیماری سخت عوض کردم الحمدالله الان خوبه

خدااااروشکر عزیزم😍

من شنیدم برا ازدواج اسمی که از بچگی باهات بوده رو واسه جفت شدن ستاره ها در نظر میگیرن بعد از این طرف هم میشنونم اسم عوض کردن و سرنوشت تغییر پیدا کرده پس موقع تغییر اسم هم درواقع باید اسمی انتخاب کرد که بازم جفت شه خب گیج شدم😪

عزیزم من نه کامل قبول می کنم نه کتمان می کنم . چون اطرافم بودن که اسمشون رو عوض کردن و اوضاعشون بهتر شده .  اسمای خوبی ام داشتن ولی عوض کردن و معتقدم خیلی تاثیر داره . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم