2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امرسان پهن خریدم راضیم 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2731

من میخواستم بخرم تعمیرکار به شوهرم گفته بود بعد یه مدت لوله کشی پشتش خراب میشه باید روکار بشه

از بانه سامسونگ سفارش دادیم دوقلو ۱۱تومن اوردن،نمایندگی اوردیم گفت این سامسونگ اصل نیست،موتورش ایرانیه😬😬

خلاصه کاش همون امرسانو میگرفتیم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
نه اصلا ایرانی بد نیست یخچال الانم البرزه هنوزم خراب نشده ۱۳ ساله داره کارمیکنه واقعا راضیم چرا میگی ...

نخیر عزیزم .یخچال جهزیه ی خود من ایرانی بود سه سال هم نتونست درست برام کار کنه .از طرفی یچال جهیزیه ی خواهرم هم مثل شما ایرانی بود ۱۵ سال پیش خریده بود هنوزم سالمه .جنسای قدیمی شاید خوب بودن ولی الان نه

من که نمیتونم الکی به به و چه چه کنم این بنده خداهم به روز من بیفته