2733
2734
عنوان

حاجت دارها بیایین دعا کنیم ............

85 بازدید | 15 پست

سلام برای حل مشکلم ختم صلوات گذاشتم 

دعا کنید اگر قرار به خوبی بشه انجام بشه اگر نه همه منصرف شن 

توش نمونیم 

14000 صلوات 

واقعا به دعاتون نیاز دارم 

هدیه به حضرت ام البنین

.

.

هرکسی هرچندتا میتونه شرکت کنه 

100 تا 200 تا 500 تا هرچندتا 

من نیت کردم برای هرکسی که شرکت میکنه برای حاجتش و هرچی توی دلش هست . مشکلی داره   140 صفحه قران بخونم کم کم 

برای هر یه دور تسبیح یه صفحه قران به اندازه ختم صلوات 

خیلی دعام کنید 

نیاز دارم

اخر سر تایپک رو قفل میکنم وقتی شمردم قاطی نشه

برای هم دعا کنیم **

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببخشید خانمی ولی یه چیز بگم اینکه قبول شدن حاجت به این بستگی نداره که تعداد بیشتری و بالاتری صلوات بفرستی یا قرآن بخونی من خودم 100 تا صلوات نذر کردم و حاجتو گرفتم   شما هم انشالله حاجت روا شی

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی را بزرگ خواهد داشت .14دی 98

من هزارتا میفرستم انشالله همه حاجت بگیرن.برای منم دعا کنید حاجتمو بگیرم خیلی محتاجم به دعاتون

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
ببخشید خانمی ولی یه چیز بگم اینکه قبول شدن حاجت به این بستگی نداره که تعداد بیشتری و بالاتری صلوات ب ...

من تعداد بیشتر نگرفتم .ختم صلوات گرفتم

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی
2706