2737
2739
عنوان

لطفا نظر بدین

87 بازدید | 11 پست

سلام دوستای خوبم.من خانمی ام که تازه وارد ۲۸ سال شدم.دوتاپسر دارم ک خدابخواد سال دیگه پیش دبستانی ان.از اون دسته ماورایی ام که ب جرات میگم جز واسه دکتر رفتن هیچوقت بچه هام رو به کسی نسپردم. حتی خانواده خودم.یعنی تو این پنج سال من حتی ی استراحت راحت بدون بچه نداشتم(اینو میگم چون هم عروسا و خواهر شوهرم رو راحت بچه هاشون رو می زارم میش خانواده و خانواده شوهرشون)انا من اینطور نیستم.درعوض تو این سالها افسرده شدم خیلی.نمیدونم چکار سرگرم کننده و مفیدی انجام بدم تا حالم خوب شه.به کارهای هنری علاقه ندارم دیدارش اینکه استعداد هم اصلا ندارم.عاشق درسم.دلم میخواد درسم رو ادامه بدم اما ب هرکی میگم میگه درس فقط پول خرج گرونه.من سه ترم زبان خارجه خوندم ک ب خاطر بچه ها رها کردم دانشگاه رو.الان میخوام میام نور علوم تربیتی ثبت نام کنم.چون این رشته محدود ب استخدام دولتی نیس و ب شکل ازاد هم میشه کاری دستوپاکرد.اینو بگم ک الان پولی برا دانشگاه ندارم و شاید بافشار زیادی بتونم پولش رو جور کنم.

نظرتان ایا میارزه؟؟اینکه این رشته رو برم؟باوجوداین فشار مالی که بهتون گفتم؟و اینکه با دوتا بچه برا درس وقت بزارم؟

نظرتونو بی زحمت بهم بگین 

اگه تربیت معلم بری  خوبه  هم میدونی راحت استخدام اموزش پرورش میشی هم  اینکه توی طول ترم بهتون یه پولی میدن.  البته  اگه وقت میکنی   اگه نه دانشگاه مجازی  و پیام نور که غیر حضوری هم داره میتونی بری.

کلاس های قرانی هم خیلی خوبن تجوید تفسیر روان خوانی حفظ

میشه ادم توی خونه هم مطالعه داشته باشه  کتاب های اخلاقیه زیادی هست که میشه اینترنتی خرید و مطالعهذ کرد  مثلا موسسه ی اسرا  ایت ا... جوادی املی خیلی کتاب های زیادی داره.

سلام عزیزم

من بیشتر تاپیکاتو خوندم

با توجه به چیزی که نوشتی بنظر میرسه خیلی سختی کشیدی

فقط خواستم ببینم اسباب کشی کردی از خونه پدرشوهرت؟؟ مستقل شدین؟؟ مشکلاتت حل شده؟؟ من خیلی ناراحتِتم..چون یه سری از تاپیکات واقعا ناراحت کننده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من بیشتر تاپیکاتو خوندم با توجه به چیزی که نوشتی بنظر میرسه خیلی سختی کشیدی فقط خواستم ...

سلام عزیزم.چقدر خوشحال شدم که کسی بعد این همه تامیکامو خونده.اره عزیزم.ده روزی میشه اومدم توخونم.خداروهزاران بار شکر.ولی عذاب وجدان رهام نمیکنه.چون اون سه تاادم بزرگ رو تنها گذاشتیم.البته بخدا هرروز میرم پیششون یانهایت ی روز درمیون.ولی خیلی خوبه.هر اتفاقی بیوفته یاهرحرفی زده بشه خودنو کنترل میکنم وبه خودم میگم الان میری خونت استراحت.اروم باش....حداقل دیگه استرسم خیلی خیلی کمترشده.

2728
قبولی تو تربیت معلم سخته عزیزم.باید کنکوربدی ورتبه بیاری.

معمولا زیاد می پذیرن  چون تعدادشون کمه.اما بنظرم مشغول خونه و بچه هات بشی بهتره  خودت رو فرسوده نمی کنی.هم کار خونه وهم کار بیرون

البته اگه از مشاورهای درسی بپرسی بهت میگه احتمال قبولی کمه یا زیاد

معمولا زیاد می پذیرن  چون تعدادشون کمه.اما بنظرم مشغول خونه و بچه هات بشی بهتره  خودت رو ف ...

من خودمم دلم اینو میخواد اینکه بیشتر وقتم صرف خونه وبچه هام بشه.اما اگه ی کار کوجیک هم داشتم ک توخونه انجام بدم عالی میشد.نهایت درسم رو میزاشتم برا چار پنج سال دیگه که بچه هام خودشونم درگیر درس ومشقشونن.

اما الان از شدت درگیری فقط وفقط بابجه ها وخونه وشوهر حس پوچی میکنم انگار.دلم میخواد ی درامد زایی هرچند کم داشته باشم

2738
من خودمم دلم اینو میخواد اینکه بیشتر وقتم صرف خونه وبچه هام بشه.اما اگه ی کار کوجیک هم داشتم ک توخون ...

اگه به درامدت واقعا احتیاج داری کار انجام بده اما اگه نه  حالا بهترین زمان برای ارمش و اثباتته که با فراغکامل به بچه هات و شوهرت برسی .اگه سروصدا کنن وبازی کنن خودت هم ازاد باشی باهاشون باشی برا تربیتشون  مطالعه کن.باهاشون قران کارکن.باهم کیک درست کنید.موقع غذا درست کردن براشون بگو که چکار می کنی  مواد لازمو بگو.باهم کار هنری درست کنید کارت پستالو اینا  وقتی باباشون از سر کار اومد بهش نشون بدن. خیلی میتونی مفید باشی.این سال ها اگه بچه ها خیلی روی محبت و تربیتشون وقت گذاشته بشه  ادم های موفق و ان شا ا... عاقبت به خیری میشن و همیشه لذت می بری از دیدنشون.خودت کارهای تزیینی و هنری درست کن بری خونه ی خودتون.اینکه توی خونه باشی و به اعضای خونوادت و خودت ارامش منتقل کنی بزرگترین کاره .حدیث هم داریم نزدیک ترین حالت زن به خدا وقتیه که توی خونه مشغول امورات و کارهای ونه و خانوادشه.اصلا احساس پوچی نکن.