2737
2739
عنوان

کولیک و نفخ نوزاد ب خوراک مادر ربط داره یان؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2300 بازدید | 21 پست

عزیزم دکتر فوق گوارش بهم گفت شیر و نوشابه و حبوبات نخور،بقبه چیزا بخور....من قطره کولیف میدم ک چند نفر معرفی کردن بهم....دورانش باید بگزره حداکثر تا سه یا چهارماهگی هس

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
نه عزیزم اینطوریم نیس،من الان همچی میخورم پس چرا دخترم ب خودش نمیپیچه؟

اخه بعضی نوزادا اصلا ندارن کولیک

خوشبحالت

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکتر فوق گوارش بهم گفت شیر و نوشابه و حبوبات نخور،بقبه چیزا بخور....من قطره کولیف میدم ک چند ن ...

من خیلی رعایت میکنم.گریپ میکسچر هم میدم فایده نداره

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2728
اخه بعضی نوزادا اصلا ندارن کولیک خوشبحالت

نه عزیزم دخترمنم کولیک داشت همش پاهاشوجمع میکرد توخودش،میگم‌منم مث تو حساس بودم اما رفتم دکتر ب دخترم قطره داد خودمم عرق نعنا میخورم توام‌امتحان کن شاید جواب داد،بعدشم کولیک یه مدته گلم رفته رفته بهترمیشه