2737
2734

خیلیا میگن از اول همه چیز خوردن و مشکلی نبوده و کولیک ربطی ب خوراک مادر نداره و بالاخره باید با دارو و عرقیات زمان و گذروند تا روده های نوزاد ب رشد کافی برسه

و بعضیام میگن باید مادر چیزای نفاخ و لبنیات نخوره

ولی من بااینکه نمیخورم و رعایتم میکنم بازم دخترم کولیک داره و مدام دل درد 

پس چ فرقی میکنه ک بخورم یا نخورم

دخترم۵۵روزشه

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

من اوایل مث توبودم هیچی نمیخوردم‌

چون اکثر چیزا نفاخه بعددیدم شیرم خیلی کم شد

بعد رفتم دکتر،گفتش که همچی بخور بجز چیزای حساسیت زا مث بادمجون کیوی توت فرنگی شیر 

منم فقط اینارونمیخورم البته شیرو میجوشونم باعسل میخورم

اگر حبوبات واینام بخورم بعدش عرق نعنا میخورم ب دخترمم دکترش قطره دایمتیکون داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیدم اینجوریه شیرمو قطع کردم چون دکتر گفت فقططط مرغ ابپز بدون حتی پیاز و ادویه باید بخوری و همه چ ...

یعنی بچت شیرخشک میخوره؟

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2728
حیف نبود شیرتو‌قطع کردی؟ اون چه دکتری بوده واقعا😕

تکام دکترا همینو میگن.یا باید این مدلی رژیم بگیری یا اینکه بچه از صبح تاشب بپیچه بخودش گلم.

بیشتراز بیستا دکتر فوق گوارش اطفال رفتم ک بهت میگم

2738
تکام دکترا همینو میگن.یا باید این مدلی رژیم بگیری یا اینکه بچه از صبح تاشب بپیچه بخودش گلم. بیشتراز ...

ای بابا😔😔😥

عزیزم تا حدودی تاثیر داره،من تقریبا تا چهل روز خیلیییی مراعات مبکردم ولی بعدش کم کم خوردم،البته بگم شیر و ماست و.پنیر اصلا نمیخورم تاالان ک سه ماهشه دخترم،بهتر شده خداروشکرهمش خودم عرق نعنا میخورم....میدونم خیلی سخته منم میگفتم چه بخورم و نخورم دلدرد داره ولی بازم رعایت میکردم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

رژیم بگیر سخت نیست مثلا پیاز خام نخور اما کمی پیاز پخته داخل غذا باشه مشکلی نیست سیب زمینی ماکارونی گوشت گاو .خربزه میوه نرسیده  بادمجان  حبوبات نخور. بجاش برنج.مرغ نعناغ نخود لپه .قرمه سبزی بدون لوبیا گوشت گوسفند و... نت سرچ کنی متوجه میشی من نمیخوردم در عوض بچه ام راحتتر میخوابید با اینکه گاهی خیلی گریه میکرد در عوض عصابم راحت تر بود

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
نفخ تا چهل روز طول میکشه..من پسرم اینجوری بود تا چهل روز..چون روده هاشون طول میکشه تا به شیر عادت کن ...

دخترم داره ۲ماهش میشه اخه😥هنوزم داره

2706