2737
2739
عنوان

این لباس عروس خوشگله؟لطفا همتووون نظر بدین +عکس📷

| مشاهده متن کامل بحث + 26379 بازدید | 189 پست
ببین هزارتا حرف زدی ک برازنده خودته من یه کلمه گفتم مغروری ولی الان میگم بی اخلاقم هستی🤭🤗

باشه تو خوبی حوصلتو ندارم ریپلایی نکن

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
خوب وقتی منو نمیشناسی واسه چی میگی مغرور ؟! من از ادمایی که ندونسته قضاوت میکنن متنفرم! عکسش هست پ ...

اوکی الان میرم میبینم 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه تو خوبی حوصلتو ندارم ریپلایی نکن

ص چنده

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

استارتر نظرارو خوندی دیگه قفل کن حوصله ندارم

واقعا باید به رفتار بعضیا باریکلا گف

انگار مهد کودکه اینجا

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2728
وای ول کنید دیگه هرکس لباس عروس خودشو دوست داشته قطعا و به نظرش خوشگلترین و خاص ترین اومده که انتخا ...

اره بخدا 

ولم‌ نمیکنن هرچی از دهنش دراومده گفته بعد میگه بی اخلاق و فلان

من عکس فرستادم میگه نه خودتو بفرست بابا خودمو نمیتونم بفرستم

میگه بذار رمین بده

من بدم‌اومد انگار میخواد بگه ثابت کن لباس عروس داشتی 

دقیقا همینا تو زندگیشون به مشکل میخورن با این رفتارا

2738
استارتر پیدا کردم ببین فرض کن اینجوری ولی گل ها خیلی قشنگ تر داخلشم مروارید که برق میزد  پف ند ...

این سال88 ک من عروسی کردم بود بخدا ولی کرایه ش گرون بود واینکه با این لباس دیگه نمیشه تکون خورد اون موقع زده بود1200 کرایه ش،، من ب شخصه لباس جمع وجور ورداشتم

اره بخدا  ولم‌ نمیکنن هرچی از دهنش دراومده گفته بعد میگه بی اخلاق و فلان من عکس فرستادم میگه ...

بیخیال 

سلیقه خودته دوستش داشتی کافیه

قطعا بذاری هم ممکنه واقعا به  سلیقه خیلیها نخوره

دوست داشتی خصوصی برای استارتر بفرست اگر ایده خواست

لباس عروسمم این تقریبا ولی بدون اون شنل دست و اینا ازاد اما واقعا خیلی از این قشنگ تر رو یقش پر نگی ...

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

😂🤣😑😐

از اون شاخام داشتی؟ شوخی#  

🤣🤣🤣🤣🤣

این سال88 ک من عروسی کردم بود بخدا ولی کرایه ش گرون بود واینکه با این لباس دیگه نمیشه تکون خورد اون ...

باشه خالی شدی؟!

زشت و قدیمی بود الان  راحت شدی برو به زندگیت برس