2733
2739
عنوان

خانما‌ خونه‌ تکونی‌ رو‌ از‌ کی‌ شروع‌ میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 82 پست
آخرای اسفند وقتی دانشگاه و مدرسه تق و لق شد ۳-۴روز کارگر میگیرم و خودم و همسر و پسرم تند تند کارا ...

من حیفم میاد به کارگر پول بدم. 

دوم اینکه من که خانوم خونم وسایلای خونه رو دقیق میدونم چجوری تمیز کنم غریبه الکی میاد سرک میکشه و وقت تلف میکنه و کلی هم پول میگیره

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اشپزخونه مخفی رو شستم کلا تموم شد..کمد دیواریارو ریختم بیرون دوباره منظم چیدم اضافیارو رد کردم..امروزم کابینتایی بالایارو تمییز کردم...فرشارم هفته بعد میدیم قالی شویی پنجره ها رو هم همسرم تمییز میکنه..چون دوقلو دارم هر روز کل خونرو تمییز میکنم دیگه فک نکنم کار خاصی داشته باشم

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰

من داخل  کمد  و کابینت  و کشوهامو  تمیز  کردم  

الان ظاهر  خونه به اصطلاح مونده 

این هفته هم سقف و دیوار  اشپزخ نه پاک  می کنم 

و سفف   سرویس بهداشتی 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
2728
2738
من داخل  کمد  و کابینت  و کشوهامو  تمیز  کردم   الان ظاهر  خونه ...

سقف سرویس بهداشتی چرادیگ؟

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
مبارکه عزیزم سالم بغلت بیاد😚😚

ممنون عزیزم 😘

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
امسال ندارم شکرخدا.ولی دو هفته اخر ی دستی به خونه میکشم.جای چسب روی درهای ام دی اف تمیز نمیشه فقط رو ...

با اسپری چسب یک دو سه راحت میره

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
واااای اسی خوش بحالت دست راستت روسرمن دلم میخواد زودتر شروع کنم

بگو‌ یا‌ علی‌ بلند‌ شو

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2706