2737
2739
عنوان

فیلم مراسم عقدمو گذاشتم خوب گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2037 بازدید | 64 پست

خب بگو چرا ،قشنگ توضیح بده هی نباید ۱۰نفر بیان ازت بپرسن چرا چرا

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
فامیل درجه یک مگه نداری؟ خواهر برادر؟ دختر خاله ، عمو، عمه . که مجلستو گرم کنن؟ 

اتفاقا همون درجه یکا نیومدن خواهرامم یکیش خانواده شوارش ی بچه فوت کرده بود چن روز قبلش 

سمت خودمون بهونه اوردن قهر کردن 

غریبه هام با چادر 

خالم دکتری داشت با چادر تا سن اومد و ی کم نشست  و رفت 

سمت عموهامقهر کردن 

اتفاقا همون درجه یکا نیومدن خواهرامم یکیش خانواده شوارش ی بچه فوت کرده بود چن روز قبلش  سمت خو ...

اشکالی نداره گلم فراموشش کن. بهتر بود با این شرایط اصا مجلس نمیگرفتی پولشو پس انداز میکردی.

اشکالی نداره گلم فراموشش کن. بهتر بود با این شرایط اصا مجلس نمیگرفتی پولشو پس انداز میکردی.

دعوت ک کردیم تعداد بالا بود 

بعد فکرشم نمیکردیم مادرشوهرم بشینه تو پرایدی با سه نفر بیاد حتی دوتای دیگ برادرشوهرمم نبودن 

خانوادم بهم هشدار دادن ابروریزی نکنن مث نشان چهار نفر بیاد فکرشم نمیکردم عجوزه اجازه نده 

وگرنه بالاخره اونام یه تعدادی دعوت میکردن یعنی فقط تو زنونه مادر داماد بود اصلا برام قابل هضم نیست میدونستم تو خونه میگرفتم ابرومندانه تر بود 

نزدیک یک وانت شیرینی و میوه موند رو دستمون 

2706