2733
2734
عنوان

فیلم مراسم عقدمو گذاشتم خوب گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2037 بازدید | 64 پست
الهی عزیزم 😞😞😞خدا نگذره از همچین آدم هایی 

اینقد ک فامیلا سر ازدواجم ناراحت شدن انگار همه چشمشون ب زندگیمه ناراحای و دعوا ...ب هبچ کس زنگ نمیزدم فقط تحمل فقط تحمل 

باز خوبه شناختی من تازه شروع خام کاریم بود از نداشتن تجربه و احترام الکی ب خیلیا مث چی پشیمونم تازه ...

ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه س

مادرشوهرت یه خوبی داره آبزیرکاه نیست و دعوا و بداخلاقیاش رو هست همین بی سیاستی باعث میشه پسرش ازش فاصله بگیره و بچسبه به زندگیش

مادرشوهر من یه دروغگوی سیاسه وقتی شوهرم باشه چنان فیلمی درمیاره که یه ماه با من حرفم نزنه وقتی اون نباشه زهرش رو میریزه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه س مادرشوهرت یه خوبی داره آبزیرکاه نیست و دعوا و بداخلاقیاش رو هست هم ...

خواهرم وقاحت هم خوب نیست ی خرده جلوداری خوبه 

اونم خدا میدونه پشت سرم چی میگه 

جلوی جاریم و تمام خانواده ب شوهرم میگفت تو قبلا حکم افسر داشتی یعنی الان زن ذلیلی در حالی ک کل اون چن روزو تو خونشون بودیم و خدمت کردم 

خیلی وقیح و حرمت شکنه اصلا خوبی جلو چشمم نیس هرکاری کنی بی منتت میکنه 

توی عقدم خواهرم گفت داد زده شوهرشو ثدا زده ابروریزی کرده

شوهرمم قبلا بزور من میومد این سری هر شب میرفت ی شب گفت یکی دو روزه سر ب مادرم نزدم 

اصلا مرد خانواده خودشه مگه کسی جرات داره چیزی بگه رسما ظلم میکنه 

فک میکنه کلفت اورده یا دختر مردم بزور اومده زن پسرش شده

ای خاهرم من دستو پام میلرزه از یاداوری عروسیم ..بعد از سه سالونیم مادره چنان فیلم  بازی میکرد نمیخاستن عروسی بگیرن برنامه ای ریختن ک نگو ..خودشو زد ب مریضی و غش ..گریه میکرد ک بگید دوماد مادر نداره حالا شوهرم دستشون پول نمیخاستن بدن ..هعییییی نه اب نه نوشیدنی هیچی سر میزا نبود خدا لعنتشون کنه خدا لعنتشون کنه خدا نبخششون منکه نبخشیدم ..بخاطر دورویی و ریاکاری باهاشون قط رابطه کردم خداییش شوهرمم پشتمه .یادشون می افتم طپش قلب میگیرم ..همین زن برا عروسی دخترش چها ک نکرد ..خدا نبخششکن شوهرم فیلم عروسیو اصلن نگاه نمیکنه یبار تا نصفه دید اشکاش سرازیر شد..اونم چ پسری برا اینا..

چشمان تو آفریقاست.. 
2728
ای خاهرم من دستو پام میلرزه از یاداوری عروسیم ..بعد از سه سالونیم مادره چنان فیلم  بازی میکرد ن ...

دقیقا مث شوهرم ک چکارا براشون نکرده بود و همش گفته بود زن بگیره...

خدا ازشون نگذره هر کی دل دختر مردومو میشکنه 

این کاش برا دخترش بود ولی ن برای جاری بعد ازمن بود با اون ادای پادردش چنان میرقصید از سن و سالشم خجالت نمیکشید کسی نبود جلوشو بگیرع 

خدا ی جوری ازش تقاص بگیره ک بگه اه این دختر بود دور از جون شوهرم