2737
2734

سلام 

من دهترم الان دوماهو نیمشه از یه هفتگی دلدر و نفخ داشت ک خب گفتن کولیکه و گژدارمریض طی کردیم باهاش.زیر نظر دکتر مقدادیم هست دخترم.اینفاکول اینا نوشت تا اینکه متوجهذشدم گاهی خروپف میکنه تو خواب مجددبردمش پیش مقدادی امپرازول داد.

شیرم تواین دوماه سیمیلاک کامفورت خورد

حالا الان یه هفتس دخترم شیرنمیخوره  تو بیداری همش بخودش میپیچه و خودشو جمع میکنه. با بدختی زیر هود اشپزهونه خوابش میکنم شیشه دهنش میکنم.

دیروز بردمش باز دکتر که گفت دخترت الرژی داره

اما دخترمن نه اگزما داره ن دون قرمز میزنه و نه مدفوعش خونیه ایا بنظرتون دخترمن الرژی داره؟؟؟

دل دردش بخاطرچیه اخه چرا شیر نمیخوره تو بیداری؟

شیرشم پپتی جونیور کردم از دیروز.

اگر الرژی نداشته باشه این شیر بده براش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب آلرژی تو هرکی یجوری دختر من اگزما و خارش داره دفع خونی و اینا نداره ...به پروتیین الرژی داره ک نفخ داره احتمالا به لاکتوز شیر الرژی داره من خودمم اینجوریم..دخترمنم از چهارماهگی آلرژی داد غذایی بعلت زود غذا دادن و عوض کردن شیرخشک زود زود و تنوع دادن ب غذا 

2728
من که خیلی زود شیرشو عوض میکنم یعنی عیبی داره

اره خیلی منم همینکارا رو میکردم معدش داغون میشه بچه هرچی دادی از اول باید همونو بدی تا اخر ۶ ماه بعد خیلی کم کم براش کمکی شروع کنی 

خب آلرژی تو هرکی یجوری دختر من اگزما و خارش داره دفع خونی و اینا نداره ...به پروتیین الرژی داره ک نف ...

نفخو تمام نوزادا دارن اخه عزیزم 

یعنی هرکی دلدر و کولیک داشت الرژیه؟

من اخه دخترم ن خارش داره و نه هیچ علایم دیگه ای بجز نفخ و نخوردن شیر و دل درد برای عمین شک دارم پپتی جونیور بدم

نفخو تمام نوزادا دارن اخه عزیزم  یعنی هرکی دلدر و کولیک داشت الرژیه؟ من اخه دخترم ن خارش داره ...

نفخ و دل درد که همه دارن برای لاکتوز شیره که خیلی ها نمیدونن من ۲۳ سچالمه شیر ک بخورم دل درد و نفخ میکنم شدید 

2738
نفخو تمام نوزادا دارن اخه عزیزم  یعنی هرکی دلدر و کولیک داشت الرژیه؟ من اخه دخترم ن خارش داره ...

اگرم دادی ببلاک از آبتامیل بهتره

من دخترم با ببلاک داغون بود دل درد شدید داشت 

اگرم دادی ببلاک از آبتامیل بهتره من دخترم با ببلاک داغون بود دل درد شدید داشت 

خب فقط برای الژیکا باید ابتامیل پپتی جونیور داد

والا موندم اصلا ک دخترم الرژی داره یا ریفلاکس پنهان یا کولیک...خیلی بی اساس تشخیص الرژی داد

خستم شدم از دکتر بردن بخدا

2706