2737
2739
عنوان

خانوما راهنماییم کنید

54 بازدید | 8 پست

همه تاپیکام یه شکل شده ، کیا بعد زایمان همش یه ترس دارن؟ خیلی فکر میکنم میشینم راجب ۱۵ سال پیش خودم حتی فکر میکنم هم به خاطرات خوبش هم بدش. 

همش نگرانم نکنه یه روز دیوونه بشم با اینکه همسرمو خیلی دوست دارم رو کاراش خیلی دقت میکنم مثلا چرا الان اینطوری گفت ، چرا اینطوری خورد ، چرا اینطوری نشست ، چرا اینطوری پا شد ، چرا این کلمه رو اشتباه گفت....  . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب دست خودت نیست هورمونات ریخته به هم شوهرت باید مراعات کنه و هواتو داشته باشه تا این دوران بگذره

اون بنده خدا هوامو داره و رفتاراشم عادیه ، من اصلا همش در حال فکر کردنم همش فکرای بی معنا و مفهوم

اون بنده خدا هوامو داره و رفتاراشم عادیه ، من اصلا همش در حال فکر کردنم همش فکرای بی معنا و مفهوم

طبیعیه همه اینطورین من تا دوماه گریه میکردم و میگفتم اصلا چرا بچه رو به این دنیا اوردم فکرای احمقانه ولی دست خود آدم نیست دوران سختیه باید بگذره

طبیعیه همه اینطورین من تا دوماه گریه میکردم و میگفتم اصلا چرا بچه رو به این دنیا اوردم فکرای احمقانه ...

من یه فیلمم دیدم همش میاد تو ذهنم آدمخوار شدم ، همش میاد جلو چشمم دارم شوهرمو با بچمو میخورم اصلا یه وضعی خیلی داغون میشم

2738