2733
2734
عنوان

خانمهای خونه دار

417 بازدید | 44 پست

شما ظرفاتون و بعد غذاخوردن میشوید مال من شام میمونه برای صبح چند روز یه بار گردگیری می‌کنی و جاروبرقی میکشید من جاروبرقی هفته ای یکبار گردگیریم میکنم دوباره خاک میشینه دیگه نمی‌خوام انجام بدم انگار خیلی کارا عادی شدن برام

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1762671/دلم-واسه-مجردی-هام-تنگه

دوستان عزیز خواهشا گزارش بزنید

استارتر  واقعا ببخشید مسئله مهمیه 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تا غذا خوردم میپرم پا سینک تا شوهرم ظرفارو بیاره

ظرفا رو ک شستم گازمم پاک میکنم ی چایی میزارم میرم میشینم

جارو هفته ای ی بار

گرد گیری فقط جمعه ها

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

جارو بستگی داره تخمه داشته باشیم یا نه معمولا هفته یبار 

ظرفای نهارو شامو صبحونه رو ساعت 4 حوصله ندارم هی تو آشپزخونه بشور بشور کنم  گرد گیری هم هر وقت فک کنم خاک نشسته

هیچ
2738

ظرفا رو که بعد شام میشورم

گاز رو بعد غذا درست کردن سریع پاک میکنم

جارو برقی و گردگیری فقط پنجشنبه ها سرویس رو هم پنجشنبه ها با شوینده میشورم🤗

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

ظرف ناهار رو عصر میزارم ظرفشویی، ظرف شام هم یا شوهرم می‌شوره یا فردا صبحش میزارم ظرفشویی. جارو برقی هفته ای یه بار، شستن سرویس‌ها هفته ای یه بار، گردگیری تقریبا هر روز مگر اینکه خونه نباشم یا گریه نینی نزاره

من ظرفارو نهایت یه ساعت بعد غذا میشورم

تا قبل بارداریم هفته ای دوبار میکشیدم جارو و تی

ولی چون لکه بینی داشتم هفته ای یبار شوهرم میکشه

ولی دستمال کشیدن رو یه روز در میون انجام میدم

جمع و جور کردنم هرروز

دستشویی هم هفته یبار میشورم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

وا هرکس فرق داره،من دوتا بچه کوچیک دارم،جارو هرروز میزنم ولی باز بعد دو ساعت همونه،ولی خب بجه ها نبودن هفته ای یکبار..

بعد گردگیری هفته ای یبار زیاد نیستا ک خسته میشی،خب کار خونه نکنیم جکار کنیم، من ک خوشم میاد خونه م تمیز باشه بدم نمیاد از کار کردن

۳بار تعلیقی ام،از من بترس
2706