2733
2739
عنوان

تیپاکسیه اومد با توپ پر😂😂😂😂

192 بازدید | 11 پست

به نظرتون بد کاری کردم؟ 

یارو حوصله ش نیومده مرسوله رو تحویل بده میگه کد پستی نداری نمیام منم به پشتیبانی گفتم مجبورش کردن بیاره مرسوله رو تحویل بده. اومد با توپ پر منم ازش گرفتم حالشم گرفتم خیلی هم خوب کاری کردم تا دفعه دیگه وظیفه شو به خاطر تنبلی رها نکنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1762671/دلم-واسه-مجردی-هام-تنگه

دوستان عزیز خواهشا گزارش بزنید

استارتر  واقعا ببخشید مسئله مهمیه 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2738

اره منم ی بار پست بستمو تحویل داده بود ب یکی دیگه😐طرف زنگ زد بهم گفت ی بسته اومد شماره شما روشه .منم رفتم ازش گرفتم با چه وضع بدی .معلوم بود بسته رو باز کردن داخلشو نگا کردن بعد با چسب چسبونده بودنش بهم

منم رفتم پست ،اصلا زیر بار نرفتن گفتن مقصر خودتون بودید😑😑😑

چی گفتی بمنم یاد بده بضیل خیلی پروان

زنگ زدم پشتیبانی گفتم تنبلیش اومده بفرسته گفته چون کد پستی نداری نمیام خودت بیا ببر . گفت اصلا کد پستی لازم نیست دوباره آدرس گرفت گفت میفرستم دوباره بیاد. گویا توبیخش کردن اومد گفت آدرست درست نیست گفتم حالتو گرفتم ایراد از آدرسم نگیر که دقیقه گفت آدرست بد باشه دیگه نمیارم گفتم دیگه  پیشت نمیارم که بیاری یا نیاری . بعدم درو بستم اومدم داخل خونه . 😂😂😂😂

خوب کاری کردی تیپاکس کد پستی نمیخواد و باید بیارن درب منزل پولشو حساب کردن

اوهوم من بار اولم بود مرسوله با تیپاکس می اومد برام.نمیدونستم اول از حقوقم اطلاع پیدا کردم بعدشم اهمالکاری طرف رو گزارش دادم تا تکرار نکنه