2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه جور مزاحمیه

خانمها بنده خیلی معتقد و اهل نماز و روزه و خدا هستم. قران و زیارت عاشورا و دعاهای معتبر میخونم و آموزش درس اسلامی دیدم. اگه کسی استخاره و یا دعای باطل سحر و فروش خانه یا ماشین و نماز برای ازدواج و روزه و نماز قضا داشت در خدمتم .تمام دعاهام معتبر و از قران و احادیث و مفاتیحه.دعاهای زبان بند مادر شوهر و خواهر شوهری و قطع رابطه ندارم .ولی دعای رفع گرفتاری و مشکلات دارم
2738

اگه منظورت از دعا، جادو و ایناس که خرافاته...ولی من سرکار میرفتم خیلی اذیتم میکردن مادرم برام دعا کرد خودمم خیلی دعا کردم. بعد یه مدت کمی رییس رو با تمام کارکنان اخراج کردن...منم اخراج شدما ولی راحت شدم.

۱۵ بار نا علی و بخون دییش اروم یه حالت فوت کن تو صورتش که نفهمه

خانمها بنده خیلی معتقد و اهل نماز و روزه و خدا هستم. قران و زیارت عاشورا و دعاهای معتبر میخونم و آموزش درس اسلامی دیدم. اگه کسی استخاره و یا دعای باطل سحر و فروش خانه یا ماشین و نماز برای ازدواج و روزه و نماز قضا داشت در خدمتم .تمام دعاهام معتبر و از قران و احادیث و مفاتیحه.دعاهای زبان بند مادر شوهر و خواهر شوهری و قطع رابطه ندارم .ولی دعای رفع گرفتاری و مشکلات دارم
چه مزاحمتی ایجاد کرده متاهلی یا مجرد

مجرد

همکارم هست 

همش برام میزنه پیش مدیریت 

سه ساله دارم کار میکنم هیچ مشکلی نداشتم تازه اومده اینجا 

محل کارمو برام جهنم کرده

بچه ها به خدا حالم خیلی بده

از وقتی اومده انقدر عذاب میکشم و گریه میکنم صورتم پیر شده اصلا انگار زندگی نمیکنم ترو خدا اگه کسی راهکاری بلدی بهم یاد بده تا اخر عمرم دعاتون میکنم

خانمه همش اذیتم میکنه برام پیش مدیریت میزنه کارم شده صبح و شب گریه

خوب گلم چرا اهمیت میدی زیر آب زن همه جا هست،شما کارتو درست انجام بده و سعی کن حاشیه نداشته باشی ،اونها هم کاراشون بی نتیجه میمونه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2706