2733
2739
عنوان

خانما شما بودید این کارو میکردید

143 بازدید | 10 پست

یه جا میخوام برم سر کار بعد گفته باید قبلش یه دوره بگذرونی ۶۰۰ تومان میشه هزینش اگه تایید شدی قبولت میکنیم حالا من نمیدونم این هزینه رو بکنم اگه رفتم و تایید نشدم چی ؟ 

اخه واقعا هزینه اش زیاده برام و دو دلم که نکنه بریزمش تو چاه پولمو 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1718135/شوهر-شمام-زیاد-میخوابه

بچه ها خواهشا گزارش بزنید خیر ببینین 

ببخشید استارتر کارم گیره

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از اینجور جاها زیاده، پول و میگیرن و یه کمی بهت آموزش میدن و بعد هم میگن توانایی شما در این حد نیست ...

اره خودمم دو دلم از یه طرف میگم پولم از بین میره از یه طرفم هی میگم نکنه نرم خوب باشه تو بد دوراهی افتادم

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
اره خودمم دو دلم از یه طرف میگم پولم از بین میره از یه طرفم هی میگم نکنه نرم خوب باشه تو بد دوراهی ا ...

یبار من چنین جایی رفتم بعد بهشون گفتم باشه شما آموزش و بدین اگه خوب بودم که از روی حقوق اولم وگرنه بهتون پولو میدم 

گفتن نه