2737
2734

سلام خانوما من ۷ ماهه اقدام میکنم ولی باردار نشدم سونو رفتم هیچ مشکلی نداشتم یه فولی ۲۱ هم داشتم 

شما بعد از چند مدت باردار شدید امروز دلم شکست یه دل سیر گریه کردم خدایا یعنی تا چند وقت دیگه باید چشم انتظار بمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من دوماه

عزیز تهرانی؟؟ اگر تهرانی یک دکتر خوب سراغ دارم هرکس رفته پیشش باردار شده فوق تخصص نازایی هستن فوق العادس دکترش خودم و شوهرم بااینکه جای دیگه گفته بودن باید آی یو آی بشم و مشکل هست،پیش ایشون دوماهه باردار شدم

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

من بار دوم اقدام شد

بار اول هزار مرتبه شکر نشد... چندروز بعدش فهمیدم شوهرم دارویی مصرف میکرده ک موقع مصرفش نباید اقدام میکردیم

خدا خیلی مهربونه خیلی

حتما حکمتی تو کارش هست

و اینکه اصلا استرس به دلت راه نده برای بارداری

آرامش خیلی مهمه

من بعد از چند بار اقدام حامله شدم ولی دیروز تو ۷هفتگی سقط شد😔

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706