2737
2734

من 40 سالمه. 38 سالگی ازدواج کردم و الان دارم جدا میشم. بچه ندارم ولی همیشه حسرت بچه داشتن رو خواهم داشت. از طرفی شانسی هم برای ازدواج دوباره نمیبینم و اصلا میترسم از مردها. شما هم اینجورید؟

اتفاقا ازدواج تو سن بالا هم درسته هم موفق

مردای پخته تنهای زیادی وجود دارن. 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعیش حس شماست ولی همیشه باید امیدوار بود .برای خدا کاری نداره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ب نظرم در این رابطه سن مطرح نی ادم تو هر سنی احتیاج ب ی همدم داره چ 40 سال چ 20 سال چ 50 سالگی

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2738
من ۲۴سالمه در شرف جدایی هستم و هیچ امیدی واسه ازدواج مجدد ندارم ،،ظاهرم خوبه ولی میگم نکنه کسی بگه ا ...

چرا جدایی اخرین مرحله جدایی بازم تلاش کن تا زندگیت خراب نشه عزیزم 

توکلت علی الله.. 
چرا جدایی اخرین مرحله جدایی بازم تلاش کن تا زندگیت خراب نشه عزیزم 

۲سال تلاش کردم براش،مشاوره برمش ولی هیییچ....عزیزم ب تشخیص مشاور میخوام جدا بشم،آدم بی عرضه و تنبل و نپخته ای هست مثل بچه ها میمونه،هیچ حرفی از اینده نمیزنه همش میگه میترسم بهم خیانت کنی،میترسم ولم کنی،ن بفکر کار هست ن چیزی فقط همینارو میگه رواااانیم کرده

خدا 
بودن کسایی که 40 به بالا بچه دار شدن مگه چی کم داری که فکر میکنی شانسی برای ازدواج نداری؟ 

اتفاقا خیلی سخت حامله میشن اونایی ک بار اولشونه دختر خاله مامانمم تو همین 38سالگی ازدواج کرد هر کااااار میکنه بچه دار نمیشه. طفلی ی بار شد سقط شد بچهب دو ماه نرسیده خیلی ام گریه میکنه دلم کبابه براش

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
۲سال تلاش کردم براش،مشاوره برمش ولی هیییچ....عزیزم ب تشخیص مشاور میخوام جدا بشم،آدم بی عرضه و تنبل و ...

وااا مشکل روانی داره؟ چقد ترسای بیجا

2706