2733
2739

من یه بچه هجده ماهه دارم . تو بارداری یهو دچار وسواس شدید شدم و قبلن هم زمینش رو داشتم خیییلی کم . و اینا دکتر میگفت ریشه در کودکی داره مامان من کلا انرژی منفی هست و همین باعث شده من خودمم ادم منفی شدم احساس میکنم . خسته شدم . دلم میخواد خونه مامانم برم هرروز با بچم ولی کلا با مامانم راحت نیستم و  حس مثبت انتقال نمیده منم خودم روحیه جالبی ندارم .

از طرفی پدرم پاهاش یکم بی حسه و اینور اونور میخوره خون میاد ناخونش متوجه نمیشه 

منم بشدن حساسم رو خون و اینا که یچم دست نزنه یا ...

کلا وسواس بیماری های ویروسی دارم و هی شک میکنم نکنه فلان نکنه فلان

همین دیشب پدرم خونی بود یکم پاش که ما فهمیدیم با دستمال پاک کرد اما خشک شده بود و بعدش همینطور خشک بود و من هی استرس داشتم دخترم دست بزنه 

خلاصه کلا شرایط درستی ندارم 

شما جای من بودید چیکار میکردید 

@دنیزززززز    

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

من ۱۶ ساله دچارش شدم 

بار اول روضه رفتم یه اخوندی گفت این تیغها همه ویروس ایدز دارن من از اون موقع که دستمو بریدم وسواس گرفتم 

اگه همون موقع پیگیرش نبودم الان خوب بودم 

کلی روانپزشکو روانشناس رعتم فایده نداشته میگن خودت باید بخوای 

اخه الان مشکل من ایدز نیست 

از سرطان گرفته تا تومور و ام اس 

خیلی خسته کنندس 

همشم تو نت دنبال علایمم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘