2733
2739
عنوان

کم اشتهایی کودک

121 بازدید | 16 پست

سلام به همه دوستان

پسرم 11 ماهش هست خیلی کم اشتهاست و خیلی سخت غذا میخوره .

شبها هم تاصبح بارها و بارها ببیدار میشه .جالب اینکه بیدار میشه ولی اصلا شیر نمیخوره و وقتی شیشه شیر رو توی دهانش میگذارم در میاره و پرتش میکنه فقط دنبال پستونکش هست  .و با پستونک آروم میشه و دوباره میخوابه.

چه راه حلی پیشنهاد میدید .آیا بچه شما هم اینجوریه؟

جغرافیای کوچک من بازوان توست    ای کاش تنگ تر شود این سرزمین من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پستونک رو ترکش بده بهتر میشه. چندروز اول سخته ولی بعدش خوب میشه.

طعم غذاهاش رو هم عوض کن من همش تو غذاش شیره خرما و انگور میریختم بعد دیدم غذا نمیخوره فهمیدم از طعم شیرین خسته شده

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

احتمالا داره دندون درمیاره 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2738
پستونک ازش بگیر مجبورمیشه شیر غذا بخوره

بدجوری به پستونک عادت کرده متاسفانه. از وقتی آزمایش خون داد و با پستونک آروم شد دیگه اونو از خودش دور نمیکنه حتی تو روز گاهی یهو یادش می افته و بهونه گیری میکنه و تو خونه دنبالش میگرده

پستونک که جزوی از بدن پسر من شده

وای مثل پسر من .واقعا فکر اینکه چه جوری ازش بگیرم برام یه کابوس شده

احتمالا داره دندون درمیاره 

یعنی امیدی هست بهتر شه؟. از بس غذای جور واجور -نون و پنیرو هرچی فکر میکنم دوس داره بهش میدم و پس میزنه افسرده شدم

ماشالله  وزنش خوبه. پسر منم الکی گریه میکنه تا پستونک رو بدم

بلا شدن دیگه.ما هم که کلا گوش به فرمانشون

خیلی خوبه که پسر من یکسالگی ۹ کیلو بود

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2706