2737
2739

منو مادرشوهرم اینا تو ی ساختمونیم اونا پایین من بالا 

عادت دارم درو همیشه از پشت چفت کنم از اون چیزای اهنی داره نمیدونم چی میگن بهش اونو میندازم همیشه عادت کردم حتی شوهرم میره پایین ناخودآگاه میندازم اون چفتو چون ماشالله مادرشوهرم اوایل بس ک بافرهنگ بودن ن در زدنی ن چیزی سرشونو مینداختن پایین میومدن تو منم از پشت اون چفتو میکشم حداقل دوثانیه وقت داشته باشم خودمو مرتب کنم بعد از دیروز پسرم مریضه طبق عادت همیشه درو از پشت قفل کردم اومد یکم سرکوفت زد یکم نصیحت کرد رفت دوباره اومد برا پسرم سیب بیاره منم پشت سرش درو چفت کردم خو 

دید در بسته اس درو وا کردم سیبو داد تشکر کردم بعدم رفتنی گف بیا این درو ببند یادت نره ها حس کردم متلک بود 

همیشه عادت داشت زنگ بزنه وقت مریضی حال بچه مو بپرسه امروز اصن زنگ نزد و ن اومد 

ناراحته ینی؟تقصیر من بود؟عداب وجدان گرفتم 

حتما حس کرده شما این کار رو کردی نیاد عیب نداره یادش میره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

آره ناراحت شده کاش اون لحظه نمیبستی

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

وای نمیشه یه کم راحت بود. منم همین مشکلو داشتم اوایل ازدواجم خداروشکر الان نزدیک شیش ماهه که از این اتفاقا نیوفتاده. حالا بیچارا کار بدس هم نمیکردا میومد مثلا درو باز میکرد واسمون غذا میذاشت یا میوه میداشت. ولی خب آدم تو خونش باید راحت باشه دیگه. همش استرس داشتم یهو نیاد. چندبار درو قفل کردم کلیدو گذاشتم تو قفل انگار خودش متوجه شد

نه چه تقصیری.خوب حتنا وار داشته یا گفته دیروز بهش سر زدم دیکه امروز مزاحمش نشم شاید بچه خوابه.خواسته مراعات کنه. اون قفل کردنم مشکل نداره. من زنعموم قفل درو کلا عوض کرد. چون مامانجونم پیر بود اونم همینجور یهویی میرفت خونه مام همین حرکتو میزد ولی مامانم میگفت زسنه.ولی زنعموم یه مدل قفل گرفت که فقط ازداخل باز میشد ازبیرون باید در میزدنتا باز میکرد. بیخیال.

2706