2733
2739
عنوان

تفسیر ازمایش اسپرم برای بارداری پسر

36482 بازدید | 52 پست

سلام خانما...من یه دختر دارم میخام برای دومی اقدام کنم اگه خدا بخواد پسر بشه بهتره...حالا همسرم ازمایش داد دیشب دکترش گفت برای فرزند پسر یکم تحرکش کمه باید بیشتر باشه...داروهام دوماه پنتوکسی فیلین وویتامین ای وال کارنین مصرف کرد ولی تو این دوماه فقط3درصد پیشرفت داشت قبلا36بود الان شده39...خیلی کند پیشرفت داشته...در کنارش ویتامین سی وزینک واسید فولیک وامگا3 ویتامین ب12 ودی هم خودم دادم..مغزیجات وانجیر وکشمش وجنسینگ وعرق خارخاسک وکاسنی وخرنوب وژل رویال وعسل ومیوه موز وانار وکلی پرتقال ولیمو و اناناس و...خرما وشکلات تلخ صبحانه عسل یا تخم مرغ یا کره بادم زمینی..لبینات حذف کردم براش..زیتون وپیاز وحبوبات تو شام بیشتر کردم..گوشت قرمز زیادتر...ولی جواب انچنانی نداشته با این همه کار...سه ماه ب سه ماه خون میده...معجون سیاه دونه با عسل...دیگه موندم چیکار کنم تا سرعتش بیشتر شه تو رو خدا اگه کسی چیز موثر میدونه راهنمایی کنه تا زودتر روندش بره بالا...کسی با این درصد باردار شده پسر باشه..؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازمایشگاه دقیق رفتم...مرکز ناباوری محسوب نمیشه...

مرکز ناباروری دقیق

ما ازمایشگاه عالی رفتیم تحرک زده بود ۳۶

مرکز ناباروری رفتیم زده بود صفر

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
واقعا چرا...خطا نداشت ازمایش

ازمایشگاه با دستگاه دقیق نیست

من ازمایشگاه مشعود رفتم یکی از ازمایشگاه های خوبه

ولی ازمایش اسپرم مراکز ناباروی دقیق

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
الان چ راه درمان انجام میدین..دکتر پیشنهاد چی داده

من باردار شدم

تحرک aخالی مهم نبود

برید دکتر ژنتیک بررسی ژنتیکی کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706