2737
2734
آره منم 😒😁ولی میدونم اشتباه نکرده بازم میخوام از بقیه بپرسم ..ولی سعی میکنم دلمو خوش نکنم .الهی سا ...

دختر نمیخواستم عاااااااااشقش بودم یعنی گفت پسره انگاری اب داغ ریختن رو سرم انقدر گریه کردم  😭😭😭😭داغ دختر به دلم موند الان پسرم ۲۱ماهشه و قصد دوباره یچه دارشدنو دیگه نداریم خیلی دختر دوس دارم خیللللللللللللی 😢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
سونو انومالی من اینقدر قشنگ همه چی رو نگاه نکرد چن خط نوشت تمام.ولی دکتر سونو شما خیلی کارش خوبه این ...

آهااا😊

آره دکترخوبیه..ولی خیلیا رو دیدم با جزئیات بیشتری هم نوشتن..نمیدونم واقعا چرا جنسیت رو ننوشته فقط بهم گفت🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@الیس_در_نی_نی_سایت    

آره منم دقیقا عاشق دختر بودم خیلی گریه کردم انگار همه رویاهام  یهو دود شد رفت رو هوا😢خیلی حالم بد بود دارم سعی میکنم کنار بیام ..قشنگ درکت میکنم ..براتو بچه اوله یه شانس دیگه داری ولی برامن دومیه و میدونم بچه دیگه ای درکارنیست 😞بازم ناشکر ینمیکنم الهی سالم باشه..ولی همیشه یه حسرت بزرگ ته دل آدم میمونه😔

@الیس_در_نی_نی_سایت     آره منم دقیقا عاشق دختر بودم خیلی گریه کردم انگار همه رویاهام ...

من شوهر میگفت دوتا بچه میاریم همین که فهمید پسره میگفت دیگه بچه نمیخوام بسمونه  و فلان😒😒😒😒حالا اگه دختر بود میگفت یکی دیگه بیار🤗ولی نشد خیلی ناراحت شدم😓 دلم میره برا لباسای دخترونه😭😭😭

قسمت نیست دیگه چه کنیم کار خدارو میبینی دختر خالم متنفره از دختر  بچش دخترشد اونم چه دختری عروسک😍😍😍😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2731
من شوهر میگفت دوتا بچه میاریم همین که فهمید پسره میگفت دیگه بچه نمیخوام بسمونه  و فلان😒😒😒😒ح ...

دقیقا منم همینجوریم😔

میخوام براش خرید کنم لباسای دخترونه رو میبینم اه ازدلم درمیاددست خودم نیست

آره شوهرمنم قبل اینکه جنسیتش مشخص بشه گفت بعد به دنیا اومدن این یکی دیگه دوربچه رو خط میکشی😔

اوهوم منم یکی از اطرافیانم خیلی پسر میخواست بچش دخترشده منکه دخترمیخوتستم پسر شده..حکمت خدا چیه نمیدونم

دقیقا منم همینجوریم😔 میخوام براش خرید کنم لباسای دخترونه رو میبینم اه ازدلم درمیاددست خودم نیست آ ...

بعد یه مدتی کنار میایی 😢😢😢😢😢😢😢من کنار اومدم ولی دلم خون میشه 

بعد یه مدتی کنار میایی 😢😢😢😢😢😢😢من کنار اومدم ولی دلم خون میشه 

آره میدونم کنار میام ولی حسرتش به دلم میمونه😢انشالله شوهرت برادومی راضی بشه و دومیت دختر بشه ..اگه خداصلاح میدونه چتدسال دیگه به منم یه دختر بده

2740
آره میدونم کنار میام ولی حسرتش به دلم میمونه😢انشالله شوهرت برادومی راضی بشه و دومیت دختر بشه ..اگه ...

انشالله یه دختر خوشگل و ناناز میاری من دیگه نه 😢😢😢پسرم خیللللللللللللی خیللللللللللللی شلوغه و رو عصاب 

انشالله یه دختر خوشگل و ناناز میاری من دیگه نه 😢😢😢پسرم خیللللللللللللی خیللللللللللللی شلوغه و رو ...

مرسی عزیزم آمین...این حرفو نزن بچه ها مخصوصا پسراتواین سنهمشون شلوغن یکم بزرگ ترکه بشه بهترمیشه انشالله توهم یه دختر گل میاری🤗

مرسی عزیزم آمین...این حرفو نزن بچه ها مخصوصا پسراتواین سنهمشون شلوغن یکم بزرگ ترکه بشه بهترمیشه انشا ...

انشالله قسمت خودت باشه عزیزم😘😘😘😘😘