2726
ضربان قلبش که 168 پس چرا پسره؟ من دلمو خوش کردم که ضربان بالاست دختره

نه بابا ضربان ربط نداره اصلا مال من کم بود دختر هم بود 😊

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره منم اوایل باور نمیکردم تا براخودم پیش اومد..فهمیدم اصلا به علائم نیست..چندبود ضربان؟

۱۴۰ ...اره بابا بدن با بدن فرق میکنه یکی که دختر داره ویار بدی داره یکی اصلا ویاری نداره..پسر هم همینطوره یکی داره یکی نه...دلیل نمیشه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
نه گفت پسره..من دختر میخواستم..بازم شکر

به منم گفت پسره از همه میپرسیدم ممکنه اشتباه کرده باشه میگفتن شاید امیدوارم میشدم بگه اره اشتباه کردم دختره ولی نشد همون پسر بدنیا اومد😒😒😒😒

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
به منم گفت پسره از همه میپرسیدم ممکنه اشتباه کرده باشه میگفتن شاید امیدوارم میشدم بگه اره اشتباه کرد ...

آره منم 😒😁ولی میدونم اشتباه نکرده بازم میخوام از بقیه بپرسم ..ولی سعی میکنم دلمو خوش نکنم .الهی سالم بیاد بغلم..توهم دختر میخواستی؟

جان متوجه نشدم گلم

سونو انومالی من اینقدر قشنگ همه چی رو نگاه نکرد چن خط نوشت تمام.ولی دکتر سونو شما خیلی کارش خوبه اینقد نگاه کرده و تایپ کردن قشنگ و جنسیت رو توانومالی مینویسن چرا مال شما روفقط گفته 🤔

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706