2733
2734

سلام به تموم مامانا و خانومای باردار عزیز. عسل هستم تو هفته ی سیزدهم بارداریم و بوتیک دارم. یعنی به صورت تمام وقت شاغل و متاسفانه پیگیر برای یه همکار خوب... تو هفته ی دوازدهم دکتر تو سونو غربالگری گفت که جنین حالش خوبه و جفت low lying و خلفیه... من  استراحت نداشتم و دو روز پیش جفت ام تغییر مکان داده پایینتر اومد که خونربزیم شروع شد و دکتر بهم امپول پروژسترون داد و زدم همینطور برای شب دوباره بهم شیاف داد که دیشب استفاده کردم. اما هنوز خونریزی دارم‌. خیلی میترسم و نگرانم... جونم به جون بچه ام بسته است. میخواستم ببینم تجربیات شما دوستان در این زمینه چی بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت توصیه میکنم هر کاری داری ولو تعطیل شدنش بذاری کنار بچه از همه چییییی واجب تره من جفتم مثه شما سرراهی بود اخر اینقد این خونریزیا ادامه پیدا کرد ک بچم ۸ ماهه دنیا اومد اگ جفتت مراعات نکنی بالا نره تا اخر بارداری مدااام خونریزی بدون درد میکنی خیلی ازار دهندس خیلی استرس داره

این امپول پروژسترونو اینام وقتی خونریزیت خدای نکرده شدید شد جلوی زایمانتو نمیگیره

درست وقتی که دکترا ناامیدمون کرده بودن خدا گل پسری رو به ما هدیه داد❤
2731

اگه واقعا دوست داری سالم به دنیاش بیاری باید حداقل 1ماه استراحت کامل داشته باشی یعنی فقط واسه کارای ضروری راه بری و از جات بلند شی مثل دستشویی رفتن 

منم تو هفته 12بارداری این اتفاق برام افتاد و دکتر گفت اگه استراحت نکنی و استرس داشته باشی بچه سقط میشه 

1ماه رفتم خونه مامانم استراحت تا حالم خوب شد الان هم پسرم بغلم خوابیده 

خلاصه که 1ماه قید کارو بوتیک و این چیزبرگر بزن تا یهو عمر حسرت نخوری

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

عزیزم یک کلام باید استراحت کنی وکه جفت برگرده بالا وگرنه میشه جفت سر راهی و درصد سقط بسیار بالا میره منم این طوری بودم استراحت مطلق راهش هست نه تزریق چون حرکت نکنی بهتره یکماه استراحت کنی بالا میکشه جفت خودشو کار و غیره رو ول واقعا جدی هست وضعیت

منم عین شما بودم از ماه پیش تا حالا استراحت کردم بعد یک ماه رفتم سونو خداروشکر جفت یه مقدار رفته بود بالاتر تا میتونی استراحت کن وگرنه خیلی مشکل میشه بارداریت من هنوزم میترسم کار کنم اینقدر که خونریزی هام شدید بود فقط گریه میکردم 

2738
حتی کار خونه و ...نداشته باش فقط واسه دستشویی از تخت بیا پایین

دکتر حتی به من قرص هم نداد گفت داره سقط میشه ولی من با توکل به خدا و استراحت تمام سر یک ماه حالم خوب خوب شد.

در ضمن نزدیکی هم تا یکماه نباید داشته باشی 

احتمالا بچه ات پسره قدیمی ها میگن پسر سفت نیست باید خیلی مراقبش باشی

با توجه با اینکه نزذیک عید هست خیلی سریع یه فروشنده برا مغازه پیدا کن خودتم استراحت کن 

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
دکتر حتی به من قرص هم نداد گفت داره سقط میشه ولی من با توکل به خدا و استراحت تمام سر یک ماه حالم خوب ...

دقیقا منم ۵۰ روز خوابدم تا بالا کشید جفت خودشو .به پس دختری نیست بستگی به این داره که در هنگام لقاح جفت شانسی کجا تشکیل بشه . بچه من دختر هست وخدا رو شکر سالم بدنیا امد الان ۱۰ سالش هست . دلم خواستش جوجه رو الان مدرسه است . چه زود میگذره انگار دیروز بود (صحنه ها امد جلوی چششمم)ده سال پیش به من تو استراحت مطلقم خیلی خوش گذشت با مامانم . یادش بخیر عصرها مامانم کنار مینشست از همه جا صحبت میکردیم . مامان خوشگلم .

مرسی از همگی پیام ها رو خوندم کلا به این نتیجه رسیدم فعلا کار تعطیل... یعنی حتی برای غذا پختنم نباید بلند بشم؟ سختیش اینه من شهر غریبم کسی رو هم ندارم کمکم کنه. لطفا برام دعا کنین ❤❤❤❤❤❤❤

اتفاقا دیروز که رفتم تو مطب دکتر زنانم سونو شدم بهم گفت که پسره... قربون قد و بالاش بشم شیطونی میکنه. خیلی دوسش دارم. هی براش وان یکاد میخونم ایت الکرسی میخونم. واقعا بخدا توکل میکنم تا این روزای سخت بگذره اسون بشه مرداد ماه نی نیمو سال تو بغلم بگیرم.

اتفاقا دیروز که رفتم تو مطب دکتر زنانم سونو شدم بهم گفت که پسره... قربون قد و بالاش بشم شیطونی میکنه ...

عزیزم تا اونجایی که امکان داره از جات بلند نشو .کسی بیاد کاراتو انجام بده 

ایشالا به سالم و زنده باشید هردوتون