2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ی عالمه از منفی دارم بی بی ک یادم نیست چندتا بودن ی بچه دارم ولی باز نازاییم برگشته اما خب مثل دفعه قبل غم ندارم حالم بهتره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

منم ٩ام موعدم بود الان پاشدم نمازدیدم پریودشدم😔😔😭😭😭😭😫😫😫

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2738
الهی بمیرم برات منم پسرمو از دست دادم خدااا خودش صبر بده بهمون 

خدانکنه عزیز😘😘انشالله خدادلمون شادکنه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
اخه ب شوهرم چی بگم با پنچ روز عقب اندختم انقدر ذوق داشت حالا چی بگم بهش😢

😔😔😔شوهرمنم الان رفت سرکارگفتم عه پریودم گفت مگه ٩ام موعدت نبود..پس چه زود😔😔😔فهمیدم ناراحت شد اصلا به روم نیورد

انشالله که هر کی منتظر بچه هست به زودی خدا یه بچه سالم بهش بده وقتی اینجور تاپیکا رو میخونم دلم میشک ...

آره واقعا قدرشونو بدون

من هفت ساله منتظرم

دو هفته پیش آی وی اف هم کردم

امروز آزمایش دادم منفی بود

از صبح کارم شده گریه فقط😔