2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم نیم ساعت قبل واکسن هم اندازه وزنش بهش استامینوفن بده بعدم ک زدی هر ۴ساعت یبار ۲برابر وزنش بهش استامینوفن بده روز اول کمپرس سرد روز دوم کمپرس گرم تبشم چک کن اما تا ۲۴ ساعت بهتره استامینوفن رو بدی

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738
نه لازم نیست  بعد از اینکه واکسنو زد بردیش خونه بهش دو برابر وزنش قطره استا بده  هر ...

مرسی گلم ممنون از راهنماییت.رفتم خوندم تاپیکتو 🙏🙏🙏🙏. و اینکه واکسن دوماهگی بچرو اذیت میکنه یا نسبت به واکسن های بعدی ارومتره

مرسی گلم ممنون از راهنماییت.رفتم خوندم تاپیکتو 🙏🙏🙏🙏. و اینکه واکسن دوماهگی بچرو اذیت میکنه یا نس ...

واکسن دو ماهگی  یه پنتا و یه فلج خوراکیه نسبت واکسن چهار ماهگی سبکتره همه چیز بستگی داره به ری اکشن بدن  نوزاد چون بعضیا خیلی حالشون خوبه و بعضیا تب های شدید میکنن و زیاد اذیت میشن

چند قطره بدم و آیا بعد واکسن هم باید بدم

دوبرابر وزنش  بهش بده هرچهار ساعت مثلا شما ساعت هشت صبح بهش استامینوفن بده  ساعت نه واکسنشو میزنه که نوبت بعدی استامینوفنش میشه ۱۲ظهر دختر من خیلی اذیت  شد واسه دوماهگی کسی که واکسنو زد براش گفت همیشه قبلش بهش استامینوفن بده چون مسکنه  استامینوفنم اگه تونستی به صورت سوسپانسیونش رو گیر بیار خیلی خوشمزه تره 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش