2737
2739

نمیتونم تکون بخورم روغن زیتون استفاده کردم گرم کردم نمیشه نه میتونم تکون بخورم نه بلند شم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی بالای ناف درد میکنه میشه یه کم بیشتر تو ضیح بدی

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2728
نگران نباش نفخه ولي به اوژانس بيمارستان بزنگ

یه بیمارستان داریم تا نمیری درمان نمیکنت

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
یعنی بالای ناف درد میکنه میشه یه کم بیشتر تو ضیح بدی

نه طرف راست نافم خیلی نه ها دقیقا کنار نافم میکشه ازتو 

من سر پسر اولم از بس دور و بر نافم درد میکرد که رفتم بیمارستان چیز خاصی نبود سر پسر دومم یه دکتر گفت درد واسه اینه که جنین داره بزرگ میشه

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2738
بچت حرکت میکنه انقباض نداری

تا حالا حس نکردم بعضی اوقات حس می کنم توپ بززگ توشکمم میترکه نمیدونم اون یا نه ندارم 

من سر پسر اولم از بس دور و بر نافم درد میکرد که رفتم بیمارستان چیز خاصی نبود سر پسر دومم یه دکتر گفت ...

اینقدر که من شدم مجسمه هیچ جوره نمی تونم تکون بخورم

تا حالا حس نکردم بعضی اوقات حس می کنم توپ بززگ توشکمم میترکه نمیدونم اون یا نه ندارم 

عزیزم اگه حرکت نداره یچیز شیرین بخور به پهلو داراز بکش به نظرم بهتر بری بیمارستان برات نوار قلب بگیرن چون 22هفته هستی شاید زیاد توجه نکنن تو اصرار کن

یه دهه شصتی درونگرا
عزیزم اگه حرکت نداره یچیز شیرین بخور به پهلو داراز بکش به نظرم بهتر بری بیمارستان برات نوار قلب بگیر ...

صب وقت دکتر دارم بیمارستان ما نوارقلب نداره اونجا منو نگه میدارن تا صب بازکنه همه جا جای خصوصی بفرستن پس برم پیش دکترم بهتره چیز نگران کننده نباشه تحمل میکنم