2737
2739
عنوان

خدايا عدالتت كجاست

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میفهمیدیم دیگه چه لزومی به امتحان بود باید امتحان پس بدیم دیگه مطمعنم مشکلت حل میشه امیدت ...

توكل بر خدا 

جز اينكار هيچ راهي ندارم 

فقط دعا كنين سر شوهرم بلايي نياد كه من مي ميرم

2731
هه یه ساله رنگ خوشی ندیدید؟ من از بچگی ندیدم. پریروز یکی از بستگانمون فوت کرد یه خانوم ۶۰ ساله معلول ...

میتونید درباره عدالت و حکمت خدا قضاوت کنید ؟؟میشه بنظرتون وقتی از اینده هیچـ اطلاعی نداریم !!

میتونید درباره عدالت و حکمت خدا قضاوت کنید ؟؟میشه بنظرتون وقتی از اینده هیچـ اطلاعی نداریم !!

فعلا نقدو بچسبیم نسیه رو ول کن...

یه پیر پسر بیکار و الاف و بیسواد و زشت و فقیر😎. علت اومدن توی این سایت هم بی عرضگی و اینکه توی دنیای واقعی نمیتونم با خانومها حرف بزنم اومدم اینجا.اعتقاد دارم بقیه آقایون این سایت هم داستانشون همینه پسر درست درمون اینجا نمیاد.بخدا😰

وقتي تو اوج نا اميدي  ميرسي نميدوني چيكار كني

خستم دل نگران شوهرمم

2740
خدا پدر بزرگتو بيامرزه

ممنون عزیزم 

نه هیچ وقت مقایسه نمیکردم دختر عمو هام و دخترعمه هامم شوهر ای خیلی پولداری دارن

ولی خالم خیلی جلوی مامانم کلاس دامادشو میزاشت فخرفروشی میکرد هی میگفت باید از رستوران خاصی کباب بگیرید داماد من غذای درجه دو رو نمیخوره زیر چایی پیشدستی بزارید وسواس داره و....

احساس کردم مامانم تحقیر شد خیلی ناراحت شدم

میدیدم که فامیل جلوش خم و راست میشدن

برای همین غصه ام شد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ممنون عزیزم  نه هیچ وقت مقایسه نمیکردم دختر عمو هام و دخترعمه هامم شوهر ای خیلی پولداری دارن ...

معمولا اونا كه پز ميدن يه جاي كارشون ميلنگه ميخوان عقده هاشونو خالي كنن