2737
2739
عنوان

خدايا عدالتت كجاست

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عدالت تنها  خدا مختص این دنیا نیست زمانی مفهوم پیدا میکنه که قیامت بر پا شه وگرنه این جا یکی صد تا ادم بکشه خدا چطور با عدالت باهاش رفتار کنه پس عدالت هست ...

خداشناسیمون رو تقویت کنیم و متقابلا شیطان شناسی هم بلد باشیم که از چه راهی گمراهمون میکنه خیلی مهمع

هه یه ساله رنگ خوشی ندیدید؟ من از بچگی ندیدم. پریروز یکی از بستگانمون فوت کرد یه خانوم ۶۰ ساله معلول ذهنی. از بچگی خونه این برادر اون خواهر ...اخرش بهزیستی.نفهمید زندگی چیه عشق چیه تفریح و مسافرت چیه...معلول اومد معلول رفت تک و تنها تو بهزیستی. عدالت واقعا؟؟؟؟

یه پیر پسر بیکار و الاف و بیسواد و زشت و فقیر😎. علت اومدن توی این سایت هم بی عرضگی و اینکه توی دنیای واقعی نمیتونم با خانومها حرف بزنم اومدم اینجا.اعتقاد دارم بقیه آقایون این سایت هم داستانشون همینه پسر درست درمون اینجا نمیاد.بخدا😰
2740
فقط بدون یکی از شروط استجابت دعا امید به مستجاب شدنشه.اینجوری که به هم ریختی خودت شرایطو سختتر میکنی

يه ساله درگيرم الان ديگه نا اميدم هر روز شرايطم بدتر ميشه مشكلاتم بيشتر ميشه

سه شبه پدربزرگ عزیزم فوت شده

دخترخاله ام یه شهر دیگه میشینه دوساله ازدواج کرده بود ندیده بودمش 

امشب باشوهرش اومد

یه شوهر خیلی پولدار خیلی باکلاس و خوشتیپ

منکه هیچ وقت حسودی نمیکردم الان حسودیم شد اصلا خیلی یه جوریم انگار سرد شدم نسبت به شوهر و بچه هام خیلی حالم گرفته

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706