2737
2739
عنوان

فلج صورت 😥😥

147 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها کسی درباره فلج صورت چیزی میدونه یا خدایی نکرده کسی داشته و درمانش چقدر طول میکشه و خوب شده باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 

دخترم تمام زندگیم 

داداش من بعد دو هفته خوب خوب شد

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
الکی خودتو نترسون تو اگ صورتت فلج بود الان اینجا نبودی ک

ربطی به دست نداره ها 

اصلا چیز حادی نیست

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2740
درمانش چی بود از چی شده بود اینو دکتر فیزیوتراپی نوشته 

نمیدونم داداش من سرباز بود فشار عصبی و استرس

دارو داد ،جویدن ادامس قسمتی که فلج صورت گرفته،ماساژ پیشونی سمت درگیر به صورت دورانی هزاربار بشماره ده دقیقه وقفه بعد باز شروع کنه هزار بار

پارسال خواهرمن از سرمای شدید یه طرف صورتش بی حس شده بود دهنش هم کج شده بود دکتر نوشت به برق  تقریبا ۵ جلسه از جلسه دوم صورتش خوب شد الانم خیلی عادی و نرماله اثری از اون بی حسی نیست

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی
نمیدونم داداش من سرباز بود فشار عصبی و استرس دارو داد ،جویدن ادامس قسمتی که فلج صورت گرفته،ماساژ پی ...

اره دایی منم خیلی عصبی میگم بهش از استرس میگه نه خدارو شکر خوب شده دادشت 

دخترم تمام زندگیم 
اره دایی منم خیلی عصبی میگم بهش از استرس میگه نه خدارو شکر خوب شده دادشت 

انشالله دایی شما هم زود خوب بشه مدام ادامس تو دهنش باشه خیلی تاثیر داره عصب ها دوباره فعال بشن