2733
2734
عنوان

بچه هاسلام 😔خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 53 پست
درکت میکنم منم بودم ناراحت میشدم ولی بیخیالش شو همین ک خدا بهت ی بچه سالم و خوشگل داده شاکر باشه چ م ...

پناه برخدا.بخدامن دخترم نفسمه شوهرمم ناراحت شدهی اونا اون رو ب رخ دخترم میکشیدن 

خدایاهیچی مادری روازفرزندش جدانکن.خدایاتوروخدا❤تیکرتولدمه❤

عزیزم برای خوشبختی این خانوم کوچولو همین بس که مادری مثل تو داره که حتی روی جزییات رفتار بقیه با دخترت حساسی❤

دختر تو نسبت به کسی که دائما و بیخودی تحسین شده خیلی قوی تر بارمیاد

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاءالله هر دو قشنگن...خدا حفظشون کنه... موهای دخترتو باز بزار دوتا گیر سر قرمز ب این طرف و اونطرف ...

من اصلابرام مهم نیس میدونم دخترم خوشکلع اصن مگه خوشگلی چی هس ک آدم فقط ب خوشگلی همچیوترجیح بده اونامیگن چون چشای اون ابیه هی بالاش میگیرن

عزیزم برای خوشبختی این خانوم کوچولو همین بس که مادری مثل تو داره که حتی روی جزییات رفتار بقیه با دخت ...

قربونت برم آبجی بخدافقط میخام دخترم خوشبخت بشه 

2728
من اصلابرام مهم نیس میدونم دخترم خوشکلع اصن مگه خوشگلی چی هس ک آدم فقط ب خوشگلی همچیوترجیح بده اونام ...

نمیتونیم همه ی ما انسانها مثل هم فکر کنیم...یکی زیبایی رو جشم رنگی میبینی یکی مودب بودن..

یکی پسر داشتن رو ارجح میبینه یکی دختر داشتن رو...

واست مهم نباشه...

عزیزم دوستان درست میگن بچه ات برای خودت عزیز باشه توی خانواده همسرم اینقدر این چیزا را دیدم ک ب این ...

برامن خیلی عزیزه.ولی خانواده آدمم نبایدفرق بزارن بچه بچه اس،هردوفرشتن چرابایدفرق بزارید

اره مگه بچه بابچه چ فرق داره همشون فرشتن.

کاملا درسته..ولی من مهم نیست برام کسی پسرمو تحویل بگیره یا نه..مهم خودم وهمسرم هستم..ازعشق لبریزش میکنم تا محتاج بقیه نباشه..جوری بارش بیار که اعتماد بنفسش زیادباشه..احتیاج به محبت کسی نداشته باشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2740
کاملا درسته..ولی من مهم نیست برام کسی پسرمو تحویل بگیره یا نه..مهم خودم وهمسرم هستم..ازعشق لبریزش می ...

درسته عزیزم ولی بعضیاخیلی بد دل هستن