2726
عنوان

بچه هاسلام 😔خیلی دلم گرفته

612 بازدید | 53 پست

نمیدونم چطوربگم .الان خونه مامانم بودیم بعدآبجیمم بود.دختر آبجیمم بودبابچش،نوه خواهرم دوسالشه همسن دخترم بعدچشاش آبی سفیده.بعدداداشم وبقیه هی ازش تعریف میکردن هی میگفتن چقدخوشکلع فلانه انگاراصن بچه منونمیدیدن داداشم فقط ازاون عکس میگرفت بافیلم...خیلی ناراحت شدم.ب این خاطرزوداومدیم خونه.

خدایاهیچی مادری روازفرزندش جدانکن.خدایاتوروخدا❤تیکرتولدمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناراحت نشو عزیزم بچه ات برا خودت عزیز باشه 

خیلی ناراحت شدم بخدا،دخترم خیلی ماشالله شیرزبونه اینا خیلی فرق گذاشتن.شوهرمم ناراحت شد

ناراحتی نداره خدا بچه تو سالم و سلامت نگه داره واست

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
یاد خودم افتادم ک دخترم سبزه بود چپ و راست خانوادم و غریبه ها بم میگفتن واااای ب کی رفته... الان می ...

دخترم سفیده ماشالله خوشکلم هس فقط چشاش آبی نیس،اوناخودشون دارن بهاطررنگ چشمش میکشن

2706