2733
2739
عنوان

یه دعا میگی همسرم عشقش زیاد شه 😔😔

281 بازدید | 27 پست

دعایی رو میگین بجز یا ودود که عشق همسر نسبت بهمون زیاد شه و از سردی دراد😔 تورو امام حسین هرکی میدونه هرچیو که خودشم نتیجه گرفته بگه اگه انقدر عاجز نبودم.نمیپرسیدم شاید شما با یه کلمه زندگی ایو نجات دادین😔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

.دعای (یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل) را 444 مرتبه بر تکه ای نبات خوانده و به همسرتان دهید تا میل کند.

پیش ما مذهب هرکس به خودش مربوط است ما که هستیم مسلمانِ اباعبدلله ...💚
2738

يه کاربر هست  باقياتصالحات  وارد تاپيکهاش  شو  عاليه برا ذکر ودعا. تونت سرچ کن  تبادل نظرهاي باقياتصالحات  در ني ني سايت مياره

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
.دعای (یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی ...

ممنون گلم ولی عقدم هفته ای یبار میبینمش فکر نکنم بتونم رو نبات بدن😔

سهم ما از این زندگی چرا عادلانه نیس🤕

لعنت به این زندگی که تو ۲۳ سالگی بجای شادی باید گریه کنم باید حسرت به دل بمونم یبار پشت گوشی درست حرف بزنه یبار بی دلیل خوشحالم کنه ای خدا شکررررت😔😔

٤٠روز بعد از نماز صبح يه ليوان اب بذار كنارت سه بار سوره مزمل بخون بعد از هركدوم يه فوت كن رو آب بعد سوره مزمل رو شروع كن ٧ كلمه مبين داره توش به هر مبين كه رسيدي يه فوت كن رو آب. بعد اين ليوان آبو توي طول روز هرمدلي تونستي بده آقات بخوره يا وقتي كه آب خواست يا چايي يا تو غذا

2706