2737
2739
عنوان

از کرونا نمترسین

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمی دونم راست یا دروغ اما میگن تو فرودگاه امروز ی مورد مشکوک بوده منتقل شده ب بیمارستان

گفتن هر بیماری مشاهده بشه به چین برگردونده میشه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

کرونا به تایلند رسیده از اونجا که بسیاری از مردان محترمون در کنفرانس های علمی تایلند شرکت میکنن احتمالش هست به کشور بیاد

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
2738
منم گوش درد و گلو درد دارم😰 اینجا بیادم انقد تکذیب میکنن تا نصف مملکت نفله بشن

تکذیب کردن تو خونشونه😂

دهمین کاربریمه ( شاخص ترینش شازده‌کوچولو)😁 که ب لطف گرونی بنزین ترکید. ای  بر باعث و بانی گرونی بنزین ... 🤐
کرونا به تایلند رسیده از اونجا که بسیاری از مردان محترمون در کنفرانس های علمی تایلند شرکت میکنن احتم ...

همسایه ما یه ده نفری از اقوامشون مدام چین رفت و امد دارن احتیاجی به تایلند نیست

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706