2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هر چی بیشتر فکر کنی بهش و  بترسی ،خدای نکرده اتفاق میوفته ها ..

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما

😐😐😐😐😐😐

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
2714
گفتن هنوز علائمی از شیوع این بیماری تو ایران گزارش نشده نگران نباش عزیزم 

خدا خیرشون بده خیالم راحت شد😏😏😏😏

دهمین کاربریمه ( شاخص ترینش شازده‌کوچولو)😁 که ب لطف گرونی بنزین ترکید. ای  بر باعث و بانی گرونی بنزین ... 🤐
2706