2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخاطره هم زدنه اینبار تخم مرغو روغن شکرو باهمزن بزن بعد آرد رو که الک میکنی میریزی روش رو باقاشق دورانی هم بزن دیگه همزن نزن مشکلش حل میشه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2738

شاید به خاطر آردشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

من مدل کیک تیتاپی درست میکنم دو پیمانه آرد و و یک پیمانه شیر سه تا تخم مرغ نصف روغن. ا و یک سوم شکر . وانیل و پیکینگ پودر خوشمزه و بافت نرم و پوک میشه فقط روغن و شیر رو قبلش گرم کن .

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

آردتو همراه با پکینگ پودر دوبار الک کن ،مایع کیک رو زیاد یا دور تند هم بزن اما وقتی ارد رو اضافه می کنی کم کم هم بزن

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
موادت چیه

برای خامه کشی حتما باید کیک با شربت تر کنیم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706