2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادامه رابطه باهاش اشتباهه،،

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2728

خیانت کرده بهت بعد حالا چک برگشتی شده برات بعد میخواد ازت استفاده کنه بره خارج ,طابلوعه میخواد فقط کمکش کنی بره اونجا دوباره تو رو بزاره بره برا خودش

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده

این دوست داشتنو باور نکن

و با زنی که تو رو رو نیمکت ذخیره گذاشته اون که بهش خیانت کرده دوباره برگشته به تو موندن اشتباه محضه با زنی که قشنگ داره ازت سو استفاده میکنه و انقدر حرمت غیرتتو مردونگیتو نگه نداشته که بهت این مسئله رو نگه و حساست نکنه ازدواج نکن 

باهاش ازدواج کنی پشیمون میشی فقط باهاش تموم کن

2740

اگه حرفات درست باشه بهت هشدار میدم که دختری که با یه پسر در حد زن و شوهری رابطه داشته ارزش یک دقیقه وقت گذاشتن هم نداره بماند که این روابط الان قبحش ریخته ولی اثرات منفیش رو زندگی سرجاشه

به نظر من شما رو اصلا دوست نداره با توجه به اینکه بهتون خیانت کرده دوما از شما به عنوان یه پل ارتباط ...

آخه موقعه ای که بهاش در ارتباط بودم میدونستم با یکی دیگست اما گفته بود بخاطر رابطه کاریه،ولی بعد فهمیدم که قضیه یه چیز دیگست

آخه موقعه ای که بهاش در ارتباط بودم میدونستم با یکی دیگست اما گفته بود بخاطر رابطه کاریه،ولی بعد فهم ...

به نظرم بزارش کنار شان و ارزش خودت پایین نیار

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
کات کن

خیلی سخته تا حالا چند بار کات کردم بهاش اما دو بار کات کردم اما تا صبح میشستم مثل دختر بچه ها گریه میکردم 

اینم بگم اصلا ادمی نیستم که اهل گریه و زاری باشم اما خیلی سخته ،واقعا توانشو ندارم ،حتی وقتی میرم جایی و به یه خانم نگاه میکنم  حس خیانت بهم دست میده ،در این حد وابستم بهش