2737
2734
عنوان

اقدام بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 23 پست

فقط یه سوال دوستان مگه نمیگن که ۱۴ روز بعد پری تخمک گذاری و ۱۰روز بعد بارداری امکان داره بی بی مثبت شه چطور من ۲۱روزبعد پری مثبت شد 😟😟😟

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تکرر دارم ۱۰ روز مونده ب موعد این ماه بعدتخمک گذاری درد و گرفتگی سینه دارم 🤕ولی کووو چشمم اب نم ...

ان شالله شما هم به امید خدا بارداری .من سری قبلی ۱۰ماه فقط بی بی چک میزدم منفی باید از رو علایمم شک کردم اونم ۹ روز.

ان شالله شما این ماه مامان میشی 

2728

اسی ببخشید منم در اقدامم .و کلاس دارم و پیاده رویم زیاده یعنی اگه باردار شدم پیاده روی نداشته باشم؟؟مامانم میگه ماه های اول زیاد راه نرم 

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

منم اقدامم دعا کن برام

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738
اسی ببخشید منم در اقدامم .و کلاس دارم و پیاده رویم زیاده یعنی اگه باردار شدم پیاده روی نداشته باشم؟؟ ...

؟ پیاده روی در حدخیلی تا بعد ۴۰روزمطمعن شی .من تو مسافرت درحد۴ساعت راه رفتم نمیدونستم اون موقع