2733
2734
عنوان

حق دارم ناراحت شم یا نه؟؟

1137 بازدید | 63 پست

اول بگم ما تو یه شهر زیارتی زندگی می‌کنیم

بعد فامیلامون اومدن اینجا و دو روز اول ک هتل گرفته بودن نزدیک حرم و اصلا ب ما چیزی نگفتن ک اومدن

قرار شد دیشب هتلو تحویل بدن و بیان خونه مامانم بمونن

اینم بگم فامیل درجه یک حساب میشن و خیلی ادعای دوست داشتن و نزدیکی می‌کنن منم واقعا تا الان خیلی دوستشون داشتم حتی بچه تاشون مثل خواهر برادر میدونستم برا خودم 

خلاصه دیشب ساعت ۱۱ اومدن و شام خوردن و رفتن طبقه بالا بخابن

نه

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چند روزه شدیدا سرما خورده ام و صدام گرفته و این چند روز شوهرم خیلی پرستاری کرد ازم خسته شد 

هم بخاطر اینکه پیش مهمونا باشم هم بخاطر اینکه شوهرم یکم استراحت کنه من موندم خونه مامانم شوهرم رفت خونه خودمون 

2731
هنو تموم نشده

خو

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

خلاصه من دیشب تنهایی خونه مامانم موندم

بعد اینا صبح داشتن رفتن بیرون و گفتن ناهار میریم بیرون میخوریم و بعدش میریم حرم و شب میایم 😐😐

الان ساعت هشت شب هنوووز نیومدن 

تازه یه تعارفم نکردن ب من ک بیا بریم تو ام 

واقعا بهم برخورد 

2738

بروزرسانی.ام.پریود.شد#  

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
خلاصه من دیشب تنهایی خونه مامانم موندم بعد اینا صبح داشتن رفتن بیرون و گفتن ناهار میریم بیرون میخور ...

و ناراحتی نداره شما سرما خوردی اونا تازه خوب کاری کردن گفتن نیایی تا تو زحمت نیوفتی ناراحتی نداره به نظرم 

اون قسمتی که میخوای بابتش ناراحت بشی بگو کجاست که من فکر کنم ببینم میشه ناراحت شد یا نه

چون هر چی خودم میخونم فقط به نظرم خیلی مهمونهای بی دردسر و محترمی هستن 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خب تو شهرتونه هر وقت بخوای میتونی بری چرا باید تعارف بزنن؟؟

دو روز اومدن مسافرت خوش باشن

تورو تو خونه. میبینن دیگه

چه توقعاتی داری

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706