2737
2739
عنوان

پسرمو ختنه کردم

572 بازدید | 40 پست

چیکار کنم باید بازش بزارم یا مشکلی نداره یادم رفت از دکترش بپرسم میتونم پوشکش کنم ؟؟روشش هم حلقه بود الان دوساعته ختنه کردیم مراقبت هایی که لازمه میشه بگید چیکار کنم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی پوشکش کن مثل همیشه تا ۳روز پماد میده دکتر هر۶ساعت بزن خیلیم دست بهش نزن ۱۰روز دیگه حلقش میوفته ...

مرسی عزیزم اخه بعضیا میگن باید باز بزاری نمیشه که چجوری بازش بزارم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
من تا چند روز نبستم ولی روزی که پوشکش کردم تا شب حلقه افتاد حالا شمایم تا فردا پوشکش نکن ولی از فرد ...

يعني حلقش كي ميخاد بيفته؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738
من تا چند روز نبستم ولی روزی که پوشکش کردم تا شب حلقه افتاد حالا شمایم تا فردا پوشکش نکن ولی از فرد ...

ممنون حتما اینکارو میکنم بیقراری هم میکنن بچم نیم ساعت اول بیقراری کرد الان خابیده ممکنه باز بعدش گریه کنه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

پوشکش رو خیلی محکم نبند خیلی هم شل نبندی نم پس بده متوسط 

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2706