2737
2739
عنوان

یعنی شنید؟

223 بازدید | 6 پست

من اصلا از تماس تصویری خوشم نمیاد.شوهرم گفت بیا تماس تصویری منم قبول کردم از طریق اینستا تماس تصویری برقرار شد.من بار اولم بود از اینستا تماس تصویری داشتم نه صدا میومد نه تصویر چندین بار شاید بیش از ده بار تماسو قطع و برقرار کردیم.یه بارش از صفحه چت با شوهرم کلا اومدم بیرون ولی ظاهرا تماس برقرار بود چون صفحه اعلانات گوشیم نوشته بود:active now

من اعصابم خورد شد که این جوری میشد یهو گفتم اه گور بابات.البته بلند نگفتم.ایا اون لحطه شوهرم صدا و تصویرمو داشته؟  

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین

نمی دونم ولی اگه شنیده بود بگو ب گوشیم‌ گفتم😩

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم فکر میکردم بگم منظورم گور بابای اینستا بود خخ

😂😂 ول کن خودت رو در گیر نکن ب رو خودت نیار بگو یا با همون ابنستا و اینترنت‌ بودی یا با گوشی

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728