2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری پهلو و کلیه درد داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 57451 بازدید | 43 پست
درد کلیه ت رو پیگیری کردی ؟ ربطی به عفونت نداشته؟ من دو روزه که درگیرشم. 

اره چیزی نبود خودش خوب شد ازمایش دادم سالم بود

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من هم دلیلش سنگینی وزن جنین سمت چپ بود که به کلیه فشار می آورد.

من ک تازه هفته هشتم و بچه وزنی نداره ک فشار بیاد بهم اما از درد کلیه راست اشک میریزم 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪
2731
عزیزم درد کلیه ات بهتر شده.. من تو هفته 4 و 5 هستم..خیلی خیلی کلیه ام درد میکنه

سلام عزیزم کلا ازبین رفت دردم با شال ببند پهلوتو ولی گرم نکن متاسفانه امیکرون گرفتم ویارم دارم هنوز دعام کن 😔

سلام عزیزم کلا ازبین رفت دردم با شال ببند پهلوتو ولی گرم نکن متاسفانه امیکرون گرفتم ویارم دارم هنوز ...

عزیزم علائمت چیه؟ نگران نباش.. اومیکرون هرکی گرفته خیلی ضعیف بوده.. زود ردش میکنی.. ی دور تسبیح صلوات برات میفرستم تا ب خوبی این دوران رو سپری کنی

فقط استرس نداشته باش.. این روزا میگذره 

2740
عزیزم علائمت چیه؟ نگران نباش.. اومیکرون هرکی گرفته خیلی ضعیف بوده.. زود ردش میکنی.. ی دور تسبیح صلوا ...

عزیزی گلم ممنون بابت دل مهربونت، بدن دردم بهتر شده الان گلو درد دارم اذیتم میکنه ک نمیشه آنتی بیوتیک بخورم. ویاردبارداری هم دارم تهوع، دارم همش معدمو چنگ میندازن انگاراسید می‌ریزد توش بسکه گشنمه و غذا نمیتونم بخورم😔برا گلوم قرقره کردم اما درد دارم هنوز 

بازم بابت محبتت ممنونم خیرببینی 

تکرر ادرار نداری؟  مثلا بری دستشویی ب محض این ک بیای باز احساس کنی نیاز داری بری دستشویی؟  ...

عزیزم من دقیقا همین جورم  علت این موضوع چیه .کاشکی باشید جوابمو بدید

عزیزم درد کلیه ات بهتر شده.. من تو هفته 4 و 5 هستم..خیلی خیلی کلیه ام درد میکنه

وای عزیزم منم تو هفته ۵هستم پهلوی راستم خ درد میکنه دردش مبکشه به واژنم و اونجا تیر میکشه خ درد بدیه تو ۴هفته رفتم سونو دکتر گفت یا جنین کوچیکه یا خارج رحمی امروز سونو واژینال دارم شما علت دردت چی بود؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

سلام دوستان من تازه اومدم تو سه ماه بچه اولمم هست به هفتس یه گه گاهی کلیه سمت چپم درد میکنه مث الان و همه وقتا احساس سردی میکنم بقیمه میگن گرمه ولی من همش سردمه ی وقتا رنگ ادارم زرده یه وقتا سفید ولی امروز خیلی زرد بود ویکم بو داشت بنظرتون مشکلی دارم؟؟ 🥺😞ترشح سفید یه وقتایی هم میاد خیلی استرس دارم

دکتر نادیا عدنانی فوق متخصص داخلی و نفرولوژیست

سلام شما خوب شدید ؟ دقیقا منم هفته ۱۵ هستم و حدودا سه هفته کلیه چپم تیر میکشه و ول می‌کنه. نمی‌دونم چه کنم . آخر گفتم برم آزمایش بدم. شما بهتری؟