2733
2739
عنوان

کیا تو بارداری پهلو و کلیه درد داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 57452 بازدید | 43 پست
ینی طبیعیه پس؟ انقد نگرانی.میشکم.من این 3ماه بگذره من مردم.و زنده شدم صدبار دیگه

ازمایش ادرار بده تاریخ تیکرامون یکیه منم همش استرس زایمان زودرس دارم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
هیدرونفر کلیه جیه؟ینی به خاطر اینه که فضاش تنگ میشه؟اره منم اصلا رو پهلو راستم نمیتونستم.تکیه بدم یا ...

به خاطر فشاری که به کلیه میاد آب برمیگرده کلیه مثل علایم سنگ کلیه بود مردمو زنده شدم.آره پشتم هم درد میکرد سمت چپ پشت کلیه ام.البته به سنگ صفرام شک کرده بودن سونوگرافی کلی ناحیه شکم رفتم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه آخرو فقط با مسکن گذروندم و دراز کشیدم هیدرونفر کلیه هستش به کلیه و اندامای داخلی فشار میاد

سلام من تو 18 هفتگی همرا سونو آنومالی فهمیدم هیدرونفروز خفیف کلیه سمت راست دارم کلا وقتی درد میگرفت سریع آب میخوردم دوساعت مرتب میرفتم دستشویی با گرما بستن شال خوب میشد تا 34 هفته خیلی دردا تکرار نمیشد ولی الان بیشتر شده ریز ریز درد میگیره شمام ماه آخر همینطوری بودین  سه هفته بگذره خیالم راحت شه الان به خاطر درد بیدار شدم 

2731
من ماه آخرو فقط با مسکن گذروندم و دراز کشیدم هیدرونفر کلیه هستش به کلیه و اندامای داخلی فشار میاد

سلام.توروخدا جوابمو بده دقیقا مشکل شمارو دارم ازدرد دارم جون میدم.میگن مسکن بده.چی استفاده میکردی؟ب حنینت آسیب نرسید؟

سلام.توروخدا جوابمو بده دقیقا مشکل شمارو دارم ازدرد دارم جون میدم.میگن مسکن بده.چی استفاده میکردی؟ب ...

عزیزم شرمنده من تعلیق شده بودم.به سلامتی زایمان کردی؟ استامینوفن میخوردم نه آسیبی نمیزنه ماه های آخر اسکلت تشکیل میشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ازمایش ادرار بده تاریخ تیکرامون یکیه منم همش استرس زایمان زودرس دارم

گل گلدون کلیه درد بارداریت طبیعی بود؟ منم هفته ۱۷م دو روزه درد کلیه چپ دارم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
گل گلدون کلیه درد بارداریت طبیعی بود؟ منم هفته ۱۷م دو روزه درد کلیه چپ دارم

اگه ادامه دار بود چک کن سنگ کلیه نداشته باشی

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
اگه ادامه دار بود چک کن سنگ کلیه نداشته باشی

خداروشکر خوبم ..خیلی دعام کن

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
خداروشکر خوبم ..خیلی دعام کن

انشالله که بارداری راحتی داشته باشی دختر من الان یک سال و نیمشه تاپیک قدیمیه

انشالله که بارداری راحتی داشته باشی دختر من الان یک سال و نیمشه تاپیک قدیمیه

خدا حفظش کنه ..الان هفته ۱۷ م حس میکنم شکمم کوچیک شده نسبت به قبل ..خیلی م حرکت جنین رو حس نمیکنم..توروقران دعا منم بچه مو سالم بدنیا بیارم خیییییلی سختی کشیدم ای وی اف کردم 

خدا حفظش کنه ..الان هفته ۱۷ م حس میکنم شکمم کوچیک شده نسبت به قبل ..خیلی م حرکت جنین رو حس نمیکنم..ت ...

فعلا واسه سایز شکم و حرکت زوده سونو انومالی بگو خونرسانی حتما حتما چک کنه سه ماهه سوم با سونوگرافی کنترل وزن جنین داشته باش فشارتم چک کن بالای ۱۳ نباشه

فعلا واسه سایز شکم و حرکت زوده سونو انومالی بگو خونرسانی حتما حتما چک کنه سه ماهه سوم با سونوگرافی ک ...

خیر ببینی چشم راستی دکترم اکو قلب جنین ننوشته ولی دکتز دوستم نوشته منم برم بدم ؟؟

خیر ببینی چشم راستی دکترم اکو قلب جنین ننوشته ولی دکتز دوستم نوشته منم برم بدم ؟؟

نه نیازی نیست واجب نیست

2706