2733
2739
عنوان

شکم بچم کار نمیکنه

113 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها من بچم امروز سه روزشه از دیشب ساعت دوازده شکمش کار نکرده تا الان ساعت سه پوشکشو باز کردم تو ادرارش لکه صورتی بود دوتا میدونید بخاطر چیه؟چیکارکنم شکمش کارکنه ببرمش دکتر عایا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ولی شیر خشک میدم باهاش

چرا اول کار شیر خشک میدی که از خودتو دیگه نگیره من بچم سه ماهه بود این اشتباهو کردم بیچاره شدما خیلی بده نکن اذیت میشی خرمابخور قطره شیرافزابخور ابمیوه چایی رقیق خودتو تقویت کن بزار مک بزنه تا راه بیفته برو دارو خونه لیدی میل بخر مثل قوطی شیر خشکه برای بارداری و شیردهیه ب

2738
چرا اول کار شیر خشک میدی که از خودتو دیگه نگیره من بچم سه ماهه بود این اشتباهو کردم بیچاره شدما خیلی ...

سینه خودم بیتو چهارساعت دهنشه ولی گریه میکنه وسطاش یه دو شیشه شیر خشکم میدم 

یعنی نبرم دکتر  شیر خودمم میدم ولی سیر نمیشه شیر خشکم میدم یعنی هفت روز کار نکنه طبیعیه؟ل ...

نه بابا بچرو دکتری نکن احتمالا خون نیست رنگ ادرارشه اوایل همبنجوریه.چون شیرخشک آب کافی به بچه نمیرسونه اندازه شیر مادر

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏

استار تر ببرش متخصص همه سولات بپرس شاید شیر خشک بهش نمیسازه  راجب لکه صورتی هم حتما به دکترت بگو بچه سه روز فکر نکنم تا یه هفته مدفوع نکنه طبیعی باشه ببر دکتر خیالت راحت بشه

یه دهه شصتی درونگرا