2737
2739
عنوان

مهد کودک های اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 32478 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان عزیز واقعا کسی در انتخاب مهد مشکلی نداره ؟ یا من حساسم ؟
لطفا بیاید به کمک هم مهد ها رو طبقه بندی کنیم
علاوه بر هزینه روحیه و انرژی بچه ها خیلی مهم هستن
ممنونم
برای کشتی های بی هدف بادها تصمیم میگیرند
مهد یکی یه دونه بچه ها تونو نزارین

1- پر از سوسک
2-بدرفتاری مربیها با بچه ها
3- بچه ها اونجا اصلا صاحب ندارن

پسرم مهد یکی یه دونه میرفت چشمتون روز بد نبینه صبح که میذاشتمش سوسکا داشتن بال بال میزدن رو زمین
اینقدر بهشون نق میزدم ولی فایده نداشت

مربیهاشون اینقدر بداخلاقن که حدنداره بچه من شیرخوار 2 ساله بود روز ثبت نام گفتن مربیش رفته شهرستان و فردا میاد فردا رفتم مهد گفتن دیر میاد ساعت 2 رفتم گفتن رفته

خلاصه اگه از جون بچه هاتون سیر شدین بزارینشون یکی یه دونه
سلام اهوازیهای عزیز

منم خواستم بگم که یکی از بی سر و صاحب تریم جاها موسسه ادان یا همون آران در زیتون هستش که فوق العاده

شلوغه و اصلا به بچه اهمیت نمیدن ........

به نظرم فقط موقع پول گرفتن از خلق خدا فقط برخورد شون خوبه ولی بعدش میشن طلبکار آدم .......

ولی مهد نیکان مهد خوبیه ..... مهد گلشن هم خوبه ...

در محدوده پاداد یکی از همکارهای من مهد میثاق گذاشته بچه اش رو خیلی راضیه ....
Lilypie Third Birthday tickers
2738
مهرانگیز جون ببخشید که حالا جوابتو میدم آخه نیومده بودم سر بزنم به اینجا آدرسش رو بلد نیستم ولی از

سایت emahd.ir میتونی آدرس همه مهدهای اهواز رو با شماره تلفنشون پیدا کنی .........

اینم بگم که حالا دوباره یکی دیگه از همکارهام که دوقلو داشته و میخواسته بزاره مهد میثاق اومده میگه مهد میثاق خوب نیست فکر کنم همه چی سلیقه ای باشه ......
Lilypie Third Birthday tickers
ویژه ی کودکان دو زبانه (آموزش و مشاوره زبانشناختی) آیا می خواهید کودک شما به دو زبان (فارسی – انگلیسی یا فارسی – عربی ) به راحتی و با لهجه ی صحیح صحبت کند؟ نکته ای که ما می خواهیم به آن بها دهیم این است که اگر بتوانیم کودک را از ابتدای تولدش در معرض زبان انگلیسی یا عربی (همانند زبان فارسی) قرار دهیم؛ در آن هنگام کودک، زبان انگلیسی یا عربی را نیز مانند زبان فارسی به راحتی فرا خواهد گرفت و نیازی نیست که در سنین بالاتر به او آموزش داده شود و یا دچار تلاش مضاعف گردد. کودک در سال های بعد، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی یا عربی را همانند زبان فارسی در مدرسه می آموزد. آموزش و مشاوره زبانشناختی ویژه ی کودکان دو زبانه در اهواز (پیش از تولد تا 6 سالگی) 09216224826 09163231696 ساعات تماس : 9 صبح الی 6 بعد از ظهر روز های کاری https://www.facebook.com/pages/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%88-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B2/416833315119364
2706